Prijava

Imao. Oborila me 3 dana oba puta, prvi put temperatura do 39.5, drugi put samo umor i malaksalost.

Imao sam ja zevanje da li je to opasno

Ne znam da li je opasno, ali meni mnooogo smeta. Ništa evo idem od interniste, srce u redu, pluća ok, dali su mi neke analize krvi da radim od sutra ... još su me i nabrukali da sam relativno mlada i zdrava. Pa ću videti. Ali ja se osećam kao da nemam ni pola snage ko pre, a tek ne kondicije i slično, brzine... spora sam, ma kao neki čiča.

Zamor mi se dešavao i ostao je još tipa pola godine nakon preležane korone, kao da mi se kapacitet pluća smanjio za 75 odsto. Nisam mogao uspeti se na prvi kat da se ne zadišem.

A onako ti sve bilo u redu? To su mi u principu i rekli, sve je individualno ali zamaraćeš se i zevati tako da se navikni.
Je l' ti to ipak najzad prošlo? Tipa možeš li da radiš sve što si i pre? Zanima me jer ovakvo moje stanje koje me drži izvan nekih sfera života i forme me izluđuje! Izluđuje me da recimo ne mogu da se popnem na drvo i oberem orahe... ili jabuke...

Lukac, a disanje? Nos, grlo? To ništa?

Msm da Lukac nije imao post kovid komplikacije

Daaaa, i jurim veverice. Mnogo ih volim ali sve nam pojedoše!

Jesi li se zamarao možda, ili imao ono zevanje tipa ideš, staneš i onda bukvalno skupljaš dah, nemaš na trenutak dovod kiseonika dovoljno pa moraš svom snagom da udahneš?

Ne, ne, nista, cim me proslo potpuno se oporavio, poslije i dizao tegove i svasta fizicki intenzivno radio i nikakvih problema. Zznam ljude koji su prelezali koji se umaraju bas brzo poslije, al nazalost ne znam koje je rjesenje za to, ako slucajno otkrijes nesto napisi

A onako ti sve bilo u redu? To su mi u principu i rekli, sve je individualno ali zamaraćeš se i zevati tako da se navikni.
Je l' ti to ipak najzad prošlo? Tipa možeš li da radiš sve što si i pre? Zanima me jer ovakvo moje stanje koje me drži izvan nekih sfera života i forme me izluđuje! Izluđuje me da recimo ne mogu da se popnem na drvo i oberem orahe... ili jabuke...

prošlo nakon tipa pola godine, mogu sve kao i pre. Nemoj se previše zamarati time, svakome očito komplikacije budu drugačije

Prokopaću nebo i zemlju da se otarasim svake moguće smetnje, makar bezazlene i najmanje. Svašta jedem i pijem od čajeva do ad kapi ali uglavnom je što prirodnije. Ako primetim da mi je od nečega znatno bolje a da to nije prosto prolazak vremena - naravno da ću reći. Ali ovako bih generalno svima na Balkanu rekla da smo populacija koja AD vitamin treba da koristi bukvalno kao i četkicu za zube.

prošlo nakon tipa pola godine, mogu sve kao i pre. Nemoj se previše zamarati time, svakome očito komplikacije budu drugačije

HVALA TI!

AvvI
Lukac, a disanje? Nos, grlo? To ništa?

Posle korone jedno mjesec dana sam imao problema sa disanjem, ali posle prve, tu sam imao upalu pluća. Nos curkao tipa pet dana prije prestanka karantina. Grlo prošlo, Tantum Verde jebe keve kako je dobar.

Komplikacija, da kucnem u drvo, nema nikakvih. Isti sam ko ranije, samo malo deblji lololo

Zznam ljude koji su prelezali koji se umaraju bas brzo poslije, al nazalost ne znam koje je rjesenje za to, ako slucajno otkrijes nesto napisi

Vitamin C, magnezijum, cink i D3.

Sve ovo pijem, cink i selen pijem od trenutka traume, mislim na onu ključnu koja mi je promenila život, ali ne vidim da mi D3 nešto baš pomaže... Ali AD kapi ... 30 dnevno, rokam od pre 5 dana, pa ću javiti. Reakcija apotekarke je bila Nisi beba - rekoh dajte vi meni to. Dešavalo se da uzmem Dimitrijeve neke suplemente i da poletim. Sve što je za decu je mnogo bolje, ako nije dovoljno jako, pojačaš dozu sam. Pa ja i čarape kupujem na dečijem štandu ... :D
Hvala svima koji su mi odgovorili. Mnogo mi znači i da nas nikad ništa ne hvata. Boleštine stop! Želim vam ugodno veče. :)

+ Ulje crnog kima je meni mnogo pomoglo. Par kapi u čaj i pariš se

Nećeš se pariti, Vuče.

SKECH

lembas se pari na Adi (FOTO+VIDEO)

Hahahhahahhahhaha pari, hahahha to se i ovde kaže, a misli se na inhalaciju.

Ivo, bićeš okej.
Tako je zapisano u proročanstvima.