Prijava

Oću leba bez motike i mesa bez čobanske torbe

Je l reko kazan što gasi čet?

Ma dobro, to smo svi znali, neaktivan je već pet i kusur godina barem. Što sad?

E jesam slepac. Fala Šmokljo.

kaizere šta omogućava medalja priznanje?

Da, e, hoćeš nam dati boju na forumu kekekekek

kaizere šta omogućava medalja priznanje?

Šah-mat, gazda

Прва реченица:
https://www.politika.rs/scc/clanak/507646/Sport/Kosarka/Real-bolji-od-Barselone-za-finale-Evrolige
Тако стоји од синоћ. Па после кукају да људи све мање читају новине.

plok
ti sam imas preunikatan stil,znam da nisi mediokritet,ali tvoj post je delovao premidiokretski...al eto objasnio si se...znas kako,brate,previse je drugacije nego kako se to ovde prica...da je vanzemaljcima forum izvor iznformacija sa zemlje,zamisli to,reci da ne bi mislili da je ovo presmaracka planeta sa malo boja i energija
secam se kad sam radio neki poslic od dva dana na uscu,sa nekim studentima nosio stvari na onu zgradu pored...bilo ih fazon 10...svi dolaze iz nekih malih mesta,nisam im ni skapirao akcente odakle su,bajina basta i slicno,ali ja nemam predrasude,koliko znam ljudi i iz malih mesta i velikih,pa nisu svi isti,fazon u uzim porodicama ljudi nisu ni slicni precesto,a ovde se toliko generalizuje da je to nerealno...ali kasnije cu o tome,sad da se vratim na ove likove...pomenuo im ja vutru da varim...brate,znas kako su se uplasili jebeno...2 su skapirali fino,vrv i oni vare,1 rekao e varim i ja,ostali zaprepasceni fazon,pitaju me pitanja fazon ,,koliko dugo uzimas to(koliko dugo uzimas to jebeno UZIMAS i TO,znas TO,ime se ne spominje nego je TO) osecoa sam se ko jebeni pajdoman hahah,jebeno mladi ljudi rodjeni pocetkom 90ih i krajem 80ih,koji kuras jbt,to sto su iz malih mesta nije im opravdanje,sta vise,vredjaju svoja mesta,ja sam realan pa znam da ne mora to tako biti,znam mnoge iz malih mesta raznih ko sto sam vec rekao,nego je problem u njima samima,ne bi trebali biti takvi,treba da znaju takve stvari,mnogo bi njima samima bilo bolje da znaju te stvari...moja poenta je dosta slicna tvojoj...sto se tice stilova kultura i ostalog,jako je komplikovano,a predstavlja se kao jednostavno,iako je daleko od toga,pokusacu da opishem sto bolje mogu,jer mi je zanimljivo,a ne volim cesto pricati o tome jer su mi nekako bicarske spike,ali opet zanimljive tako da hocu,slusaj bicarskog jaa kako objasnjava:od desete godine zivim na nbg,tu sam doneo fazon iz mesta u kojima sam ziveo pre,sad to fazon tebi moze da zvuci kao prevestacko usiljeno sranje,a ja govorim o prirodnom ponasanju,ali kapiras me...i tu sam razvio jos fazona i onda meshao sa zilion,promenio sam 6 skola u zivotu+mnogo ekipa,mnogo bleje,mnogo razlicitih ljudi jebeno iz mnogo delova grada,gradova,drzava i nikad se ne dele po stilovima i to,a u kraju postoje stilovi koji preovladavaju,a to su rep stil i fensi stil ali brojcano preovladavaju tu se nadju metalci,rokeri,ma zilion raznih svi smo na prst u bulju uglavnom,naravno miso je onih koji su se hejtovali,ali ne zbog svog stila,nego zbog nedopadljivosti i to,takodje vrlo popularni ovde su navijaci,bas sa glavnim glavama bbrsa i slicnih sam na prst u bulju jos od detinjstva,ogavan mi je njihov fazon,tj sad su se cini mi se iskulirali,ili mi se cini zato sto ne blejim vise s njima toliko,ali kakav je to fazon bio,kakva ogavna hijerarhije medju njima,jako gadni i prenezgodni likovi,medjusobno su pregadno jedni prema drugima i sami po sebi,bahata kultura jako,kako su malerisali likove mladje sto su hteli da se uklope sa njima,uzimali im pare ili uzimali pare i onda sta mi dajes tako ko klosaru i zapali mu pare,shamaraju ih,pred pickama namerno ih ponizavaju,bas onako pregadno sve je to bilo,ali eto bio sam goticvan s njima,retko kad sam se ukljucivao s njima u navijacka sranja,ali uvek smo mogli zaprziti buksnu i biti gotivni i to fazon ko braca,uvek tu za uletanje su bili a bilo je raznih takvih sranja,onda one ljute glave,ogromni likovi,psajhoi,pajdomani koji ove tretiraju ko oni sto tretiraju klince sto hoce da im se pridruze...
.takodje ima i mnogo mesanja tih stilova...i oni su tu uvek da svrate na buksnu donesu buksne i slicno uvek za bleju...picke isto bilo kakve,eno gledam onu temu ideal lepote nekako se svi ponasaju ko da svako mora imati neki svoj jedan,dva ideala vrh picke,a znas koliko je moj ukus za picke shirok,svaka vrsta,stil,karakreri,sve ribe koliko tu ima jebenih podvrsta i podpodvrsta i tako dalje koje gotivim,ali tretiram ih ko bicarke jer jebeno sve to hoce,naravno prvo normalno se ponasam sa pickama onako proverim da li hoce da bude tretirana ko mala bicarka i eto sve jebene vrste i podvrste i podpodvrste i sve jebeno hoce tako da budu tretirane,da neka kaze nemoj tako da se ponasas sa mnom odmah bi prestao ali nikad to nije slucaj,eto jedna generalizacija picaka,ne volim generalizovati niti sad bas svaku picku i zensku osobu tretiram ko bicarku,,u osnovi mi je da s njima se ponasam kao s ljudskim bicima ako necu da ih jebem ili barem tako da se zabavljam tretirajuci ih ko bicarke...najneznije i slatke ribe i prebicarke itd i sve sve su u tom fazonu i sve hoce da ih tretiras ko bicarke,loze se na to ko sto svi delimo lozenje na neke zenske osobine...to je nekako cvrsta generalizacija jer je sve to jednostavno ko se na sta pali,ali stilovi su komplikovani,evo gledaj bg kao primer,nbg ima zilion stilova,ali opet preovladava taj rep fazon vise nego u ostalim delovima grada,u zemunu dizelazii od njih isto mnogo,u nekom tamo delu metalci,negde to i to,uglavnom uvek su tu fenseri nekako kao obicni i taj stil je svuda pri vrhu,ali opet svi oni samo brojcano preovladavaju uvek ima u ekipi mnogo stilova,jadne su te ekipe koje se ogranicavaju po osnovu toga,to se svakako slazem s tobom,slazem se skroz da trebas znati plavati svugde,ali dok plivas plivas svojim fazonom jer ti on najbolje ide,svojim prirodnim fazonom,evo pogledaj tebe,zasto bi se ti prilagodjavao drugim fazonima kad tvoj objasnjava jako,plivas svojim stilom kad vec objasnjava,ja svojim plivam s kim god da blejim,obucen se u bol u kurcu stilu jer stvarno me boli kurac,prirodan fazon,nista usiljeno,s kim god da sam blejao s bilo kakvim vrstama vrhunskih glava,a ako nisu vrhunske istrpim ih,ako su dejani cukici koji samo cute i smeskaju se i to neretko jer se stide da iznesu svoj fazon pravi koji je vrlo verovatno prejak,kazem ti,vrhunske glave svih vrsta i podvrsta muskih i zenskih za bleju i stilova i svega i na svoj nacin,totalno razliciti su mnogi,moj spektar gotivljenja beskonacan je sto se tice tih stvari,osnovna neka podela je na gotivne,dejane cukice i negotivne ali i ta podela ima mnogo podpodela,sto se tice tih stvari naravno,fora je biti svoj fazon s kim god da si,kad tvoj fazon objasnjava,prilagodis svoj fazon situaciji kakva god da je,jer to je prirodno ponasanje,ako se ponasas kao neti da bi se prilagodio nekome,cutaces i smeskaces se...generalizacija crsca malo je da stariji ljudi sto su sve istiji su,ali eto vizuelno je tako nekako,opet nedovoljno cvrsta generalizacija za neke jake zakljucke...a ovde na vukajliji cini mi se ko da je generalizacija jebeni najcvrsci argument,a zapravo je tako tanko jebeno,jer jebeni blizanci su razliciti kad ih bolje upoznas,a ovde se generalizuju kontinenti jebeni...dobro nije da nema smisla,jer se u arapsim drzavama to forsira da budu svi jednakiji i u istom fazonu,severnoj koreji i slicno,tako im vlast jebena kaze da moraju po preljutu cenu,generalizacije oko stila,mesta itd preslabe su,imaju stvari koje povezuju te ljude,ali nisu jebene sekte,ljudi se medjusobno meshaju,neki imaju vise zajednickog s nekima i to je to,ali i svi stilovi imaju jebene podstilove,svaka osoba jebeni je stil za sebe,cemu god da pripada...gotivim meshanje stilova,stvaraju se dobre bleje,zajebancije,buksne,itd...to sto kazes istices odakle si,istices ti svakako odakle si,brate,ko sto rekoh to je prirodno,ali na taj nacin plivas sa svime,a ne koriscenjem stila koji nije u tebi najvise...
ne kenjam nikome nista,samo kazem kako stoje stvari,tako je jbg
generalizacija je dobra za zajebanciju,stvarno mnogo dobre zajebancije mogu od toga da se prave,ali kad se radi o tome kako stoje stvari jednostavno jako slabo ide da moze nesto objasniti mnogo
ono sto je stvarno KRETENSKI LJUTO je mesanje ovih stvari u stavove,stavovi nisu za jebeno poziranje,nego za objasnjavanje kako stoje stvari i ako se prica o svemiru,politici i ozbiljnim stvarima nema mesta tim sranjima,a evo na forumu to se jebeno stavlja u prvi plan...neko iznese svoj stav i ne obraca se na paznju na to koliko je realan,nego koliko zvuci ovako i onako
evo sad gledam napisao sam bicarski juglavnom slazem se sa tvojim postom,ne ispravljam te,apruvujem i onako pricam jer mi je zanimljivo

plok
bas sam preobjasnio,

Прва реченица:
https://www.politika.rs/scc/clanak/507646/Sport/Kosarka/Real-bolji-od-Barselone-za-finale-Evrolige
Тако стоји од синоћ. Па после кукају да људи све мање читају новине.

Frajkor i Bulgakov čitaju Politiku.

A šta treba bumeri da čitaju

Imam ja jednu odličnu knjigu za sve bumere, više informacija na pfp

Knjige su za svakoga.

Nemoj diskriminisati po godinama.