Prijava

Lik je bukvalno postavio sliku i ime tog drugog lika.

To je možda misteriozno liku kao što je Zapata, ali realno nije.

Ma igrala li si half life ili ne bre?

Aj samo mi reci nešto prvo.
Da li je ono sa prethodne strane nešto što bi Isak Kleiner rekao?

Šta tačno, citiraj

Klajner je trsio sve po Blek Mejsa institutu pre resonance cascade, tako da...da.

Vidis li Plidu brt moj sta se radi. Ali kontam da smaram plus ispada da uhodim doticnu, sto joj zaista nije potrebno pored manije gonjenja koju ocigledno ima (pored nebrojeno drugih manija). Ali opet nisam doktor, Zapata moze tu dati sud donekle

Kul. E nijesam igrala half life ali vidim nijesi ni ti igrao life.

Nisam igrao life, ne podržava mi mašina, imam česte padove u frejmrejtu.

Vidis li Plidu brt moj sta se radi. Ali kontam da smaram plus ispada da uhodim doticnu, sto joj zaista nije potrebno pored manije gonjenja koju ocigledno ima (pored nebrojeno drugih manija). Ali opet nisam doktor, Zapata moze tu dati sud donekle

Niti me uhodiš niti slično, samo imaš cinizam u tonu koji prezirem. Jebeno mrzim cinične ljude. Ne samo kad se meni obraćaš nego svakom. Da li je to kompleks koji dolazi uz Kosovare ne znam. Ali je netrpeljiv do krajnje granice bola.

Druže ako mrziš cinične ljude na pogrešnom si mestu

Što je najjače ti mene ne pamtiš kao autorku, ja tebe da. I užasno mi je što te nakon toliko godina zatičem u ovakvom svetlu. Nepojmljivo mi je. Ne ide.

Naravno da mrzim. Biti ciničan nije osobina. To je izbor. I to najgori.

Јовор поносан на своју плодоносну тему.

Свјесна весна љубоморна због отете пажње и тако.

Avvl mislim da ti ne prija atmosfera ovde, ne snalazis se. Predlazem stranice Kriticki ili Ovarijum, dosta slicnih tebi se okuplja tamo, feminazi frigidni stvorovi koji draskaju klitoris na sebe i svoje postove, divotica jedna

Hvala! Sve si rekao. Više mi se svakako ne obraćaj.

Hvala! Sve si rekao. Više mi se svakako ne obraćaj.

Preseče me, kao bivšu da slušam

Takve kao avvl su mirne na kur