Prijava

Aktueliziralo se to sad sa istom ženom pa sam odložio.

moramo udruziti snage i sastaviti melkora i avl, ovo postaje nepodnosljivo.

Melkor i avvl su soulmates, ja sam za tu opciju ujedinjenja ta dva divna bića

Budimo wingmani ovom divnom dvojcu

Dobro. Da skratimo ovo. Svi bi kresnuli avvl jer ima seksi glas. Ako se ispostavi da je ružnjikava, svi bi pobegli i oterali je sa sajta.

Poenta, ode sajt u pogrešnom smeru jer je žena zamahala vadžajnom.

Sećate se kako je džoplinka žarila i palila, a posle ispade da je niko neće zbog bradaja ko far od tamića.

C. Pogrešne odluke.

Tako je. Istina. Dovoljno mozga imam da rasčlanim ko je za sve kriv i odgovoran. Naravno - niko do JA. Nemam problem s tim da to priznam. Zato i nosim život kakav mi je dat vrlo odlučno. Sama sam sebi sve uradila. I da, ostaću sama. Napisao si negde kao da je to, ne znam, tragedija. Zapravo izađeš na ulicu, dovoljno je, i više nisi sam. Čak i kad ljudi nema, ima sunca, vetra, drveća ... Hvala na diskusiji. I želim ti da iskreno napišeš tu knjigu. Upravo sam povukla sve svoje rukopise. Shvatila sam da ne želim to da radim. Zvanično se više ne bavim pisanjem, što se mene tiče nisam se nikad ni bavila. Mislim da ću promeniti prezime, ili nešto... kad već ne mogu državu...
prosto me blam.
Na svemu hvala.

Dobro. Da skratimo ovo. Svi bi kresnuli avvl jer ima seksi glas

ja ne bi

ja ne bi

+1

Da ima lijep glas stoji, al jebo to

Iskreno ne da ti se ne bih svidela, nego bi pozvao policiju od moje iritantne pojave čak. Pozdravljam te. Svaka čast.

Ako ćeš da menjaš prezime udaj se, to ti najjednostavnije.

Ne bih ni ja, ima lijep glas ali je i starija od mene sigurno 10 godina a i izbirljiv sam haos kad su mladje ribe u pitanju a kamoli sta starije

Dobro bre tilmo jel mora objasnjvam?

Ako ćeš da menjaš prezime udaj se, to ti najjednostavnije.

Vrlo je jednostavna ta promena i bez toga, već sam pitala. Mogu da zadržim i muževljevo prezime u nekim dokumentima, u drugima da stoji devojačko. Možeš šta želiš što se toga tiče skoro pa kao seksualnog opredeljenja. Ne planiram da se udajem ikada više. Osim ako se ne zaljubim, ali mislim da to nikako nije moguće.

Jel tepaš mužu “mužiću pužiću”

niiiiiisam umobolan ,nisam
i neeeću da znaaaam

Веатите се једно другом, у искушењима и трпљењу је спас.

Hahhahahahahhaha ova gospođa ih baš operiše. :D