Prijava

Mozda mu nije prosao pik nego nas je samo pregazilo vreme, lozenje na rep mi je tako 17 godinica mlad i lud ko pliduu

I naravno uopštene genaralizacije zarad karikiranja su vrlo uopštene i vrlo generalne i namerno preterane. A ti si mi bukv potvrdio da glumara lik,što opet ne bi bio neki problem, sve je to šou bizinis ipak, kada bi u svojih 100kg sala imao talenta ko npr pokojni Gru u malom prstu.

I rest my case.

Šaltam nekad na onaj toXic kanal domaći, pandan idj valjda.
Autotjun brt neverovatno mnogo količine autotjuna.
96% muških su autotjun, ženske oko 57%

I stvarno sam protiv cenzure i za slobodu izražavanja, ali ovaj drkam na Tonija Montanu pravac hip-hopa je legitiman razlog za oduzimanje građanskih prava na ime zločina protiv kreativnosti.

Ma ne, sve to stoji, ja tu jala buba muziku ne svrstavam ni u jedan zanr to je neko mumljanje sta znam al buba je radio solidan rep dok nije izvalio da to više kurcu ne vrijedi ovde jer nema para od toga i onda presli na ovo sto je mozda prvobitno začeo Rasta ft Coby

A rep ko rep volim, nije da se ložim nešto nego eto svidja mi se taj zvuk evo okacio gore pokojnog pop smokea, to je ta nova generacija, rijetko sta mi se dopadne ali eto pop smoke mi je kul

Dobro to ali kako mozes da volis bubu brraaatteeuuu

A lokalpatriotski brate moj, ko sto ti volis dedu iz who seea

Koji crni socijalizam? Mi smo klasični sitnosopstvenički narod. Svako svoje dupe do svog plota, iza plota te boli kurac

Pa baš zbog toga što svako gleda svoje fali toga nečega da nas malo poveže.

pedeset godina nas je to nešto povezivalo, pedeset godina vozilo najbolja kola karalo najbolje pičke pa sad kad se kita više ne diže e aj sad malo da se bavimo svođenjem računa

Dekada koja je izrodila ovo remek delo ne moze da bude losa
https://www.youtube.com/watch?v=uU4JMLj5ZE4

Što je najcrnje, najbolje što se tiče muzike su bile rane devedesete, do 1995. znači baš u doba kad se aktivno pucalo.

Bila je to dobra muzika iako nisam baš nesto svrsavao na nju

Za rođendan neki dobio kasetu tap 011 album novi svet, ostalo je istorija

I svi koji kazu pored tako divne muzike smaka divljih jagoda i ekavea vi ste slusali to sranje mogu da se napuse kurca

Pored tako divne muzike smaka i ekavea vi ste slušali to sranje ah varvarizma...