Prijava

Mislio sam vise da ne citam postove procitao sam samo Avvlove jer se meni obraca
Nemoj mi histerisati glupaco otkud sam ja znao za to,jeste tragedija i uzas,ali ne znam ja zivotne price ljudi odavde ajde sad mrs.

Kacam imao 19,20 cale mi reko
"zao mi je sto te nisam jos jednom prebio, sad je kasno. Fale ti jos jedne batine"
I ja to postujem naravno, da me udari ne bih nikad vratio jer otac

glupaco

ajde sad mrs

Tvoji roditelji su najebali. Jadni. Ti si genetski otpad.

Kada bi mojim roditeljima pokazao tvoje postove bili bi srecni sto postoji dosta visi nivo poremecenosti nego onaj u kojem sam ja LOL

Rekli bi barem nisi ni blizu ovoliko poremecen LOL

Јова
Znam neke ljude koji su imali dobar odnos sa roditeljima i koji su postali baš baš uspiješni, mnogo daleko dogurali...
Znam i neke koji nisu imali baš dobar odnos, pa su često i pored svojih potencijala postali relativno neuspiješni, imali mnogo nekih stranputica i skretanja sa puta u životu, i nikad nisu postigli onoliko koliko su mogli.

Jedan način kako roditelji mogu "pomoći" djeci je da ih tjeraju da uče? Jel to način?
Meni se čini da nije. Ali mnogi roditelji to ne mogu da shvate.

Ako je cilj roditelja baš taj neki akademski uspijeh djeteta (između ostalog), tjerat ga da uči, ne čini mi se kao dobar metod, čak, čini mi se kao kontraproduktivna metoda.

Moskri