Prijava

Ako ko i ima, slabo ko kaže vala.

Tako je. JA je za mene sveta reč. Ako nemaš jastvo nemaš ništa. Ti si dim. Nema te. Jebe se nekom ko si ti i kako si ti, ako ti toga sam nisi svestan.

JA PA JA, I SAMO JA. Kome se ne sviđa - vrata su tamo. Drugi su na prvom mestu u mom životu bili dosta dugo. Najlepše svoje godine posvetila sam šušljacima od ljudi. Uludo. JA. Od sada do kraja života i zanavek. Nikakva više žrtva, nikakvo skrušenje, skromnost. Ćao, zdravo.

Previše sebe dadoh tamo gde nije ni trebalo da me ima - Meša Selimović

Svima fali to ja, zato sam većini do jaja. Ali to nikad neće priznati. Baš ogromnom broju ljudi fali JA! I meni je falilo. Zato to druge toliko i nervira. Nisu sposobni da vole sebe, zamisli tek druge. Prerasla sam slična sranja. Shvatila sam ko mi je najbitniji - JA.

Ok, al to ja bi valda trebalo da bude u fazonu za sebe, bol u jajima drugima prezentujes kako je tebi bitno svoje ja.

Msm to bi trebao da bude neki unutrasnji hepening da bi imalo smisla, tj da ne bude tres.

Ma mene toliko zabole šta ko misli da vidi ... vene evo sve sečem.

I sa svim tim prenaglašenim ja, i dalje smatram da sam jedna u milion koja bi u današnjem vremenu i današnjem svetu dala život za druge.

A to što imam potrebu da to naglašavam ima koren u višegodišnjem gnječenju tog mog ja, u gušenju, sputavanju, omalovažavanju, pokušaju uništenja toga ja od strane svih, ali najviše bolesnika od supružnika. To će se vremenom korigovati. Žena sam koja do žene tek raste. U procesu, i oporavka i svega. Finalni proizvod biće zastrašujuće dobar.

Uh jbt

Jbg, sto si udala za majmuna ne kontam bukv.
Vrv si od starta znala da je majmun.

Ma jesam, kako ne lol
Nisi bio tu da ispratiš moju životnu ispovest. Možda je i bolje. Bilo, prošlo - rastem. ☺️⭐❤️

Milsim da je vreme za knjigu - volela sam majmuna

Ili film planeta majmuna

Možda ima i knjiga ne znam

Avvl mozda da probas neke opijate da te jos vise egobustuju, kontam da ti iste organizam toga

Najlejm monolozi ikada

Otkači sa avluv do ludila

Aaa najlejm tema i najlejm osoba ne mogu

Previše sebe dadoh tamo gde nije ni trebalo da me ima - Meša Selimović

Ne mislim da je Selimović baš odgovarajući kalibar za tvoju pušku. Šta više, sa ovim citatom ispod te narcističke orgije si toliko omašila da je projektil obrnuo krug zemaljski i vratio se tebi u prkno

Jbt koji ste lozaci avii najlejm autor ever sve citate sta pise, odgovarate pratite. No koment

Bukv znam da iza price stoji odredjen sjeb i to je evidentno ovo skakanje po rani je fazon tru majmunisanje

Aaa najlejm tema i najlejm osoba ne mogu

Treba neko da ide za njom 24/7 kao za Cersei u GoTu, samo umjesto SHAME da govori LAME

Bukv imagine avii ti sestra/rodjaka imala nekog majmuna govorio si familiji de ce sa tom budaletinom sjebace se, dobili dete svi kao ajd fazon sredice se stvari dete je tu medjutim oslo sve po zlu, raspad braka sjeb, sestra trazi novi boost treba pomoc nova energija

Jok dodjes do seke kazes e alo aj smiri se malo ti si jedna budaletina crkni da te ne vidim. Ofc neces.

Buk ovaj lvl hejta prema osobi koja ima tru lajf problem i nalazi nacine kako da se bori je klasik majmunisanje. Jbt ostavte zenu na miru nek se snalazi koji kurac