Prijava

ne da mi se sve ovo čitati, ali možete nam ga svima poduvati i jedna i druga.

ne da mi se citati: sve procitao video pise mejmun odma doso

Caro priznaj jesi izdrko bar jednom dok si kucao ovo sve

Nije brt, otresao ga Caro već na Đokovića jutros. Ne može dvaput u istom danu, nije mu rođendan ni krsna slava.

misliš istrljala na đokovića? zamisli trljaš klitoris na nekog bezveznog košarkaša, blagi bože...

Nole stavi cev u moju reku

Avii da me ljubis za ovo scula, opet hotulove bacio u fake street iskuliraj previse je majmuna fazon tvoj ex muz koje magnetises

Bukv cela spika bio mali eksperiment i bukv avii dijagnoza je da si i dalje magnet za majmune jbg draga sve kul ja pa ja al ne ide tako.

Predrasuda o meni, sad se ne zajebavam, neko je negde, još 2011, kad je krenulo ono sve, pustio buvu da imam ogromnu patku. I sad ne mogu da kazem da nije imalo efekta na sexualni zivot, bio sam popularniji zbog toga kod zena, al vise me je napinjalo, nadjemo se tako drustvo neko, eeee zapata izmotaj pitoooona izmotaj pitoooona.

Msm jebem li ga mozda i imam, ne znam sta je ogromno, ja sam uvek mislio da je ovih mojih 21 neki svetski prosek?

Nemo lupaš kepidžonu, sa svojih 158, da ti je kita 21, padao bi u nesvest svaki put kad ti se digne.

Eo mylica pokusave se loguje zaboravila pass

Bukv moram primetim za zaparu da je full van forme.

Msm da je ovo fazon treci upliv na sajt sa bas ono tezak krindz momentom.

Sta zetovanje uradi majko sveta, al sto se mora nije tesko (rad na plantazi, odrzavanje restorana, case...)

Cekaj, pa koliki je vama?

Samo takav i može biti

Sto spominjes mylycu, caro, nece valjda meni da miriše penis?

Blago me je pogodilo kada sam pročitao labov post o nj mikropenisu i zaista verujem da je istina. Sad shvatam sve i svja, mnoge stvari ja sada shvatam tek

Zap kako bilo u Ukrajini jbt, čitali smo o tvojim herojskim podvizima i kako si kroz krvlju natopljene rovove puzao da previješ upišanog Mikhaila i amfetaminima napucanog Grigorija