Prijava

cariša, kada ćemo na pivu?

Avii, rspct seko svaka koincidencija je bila slucajnost. Nek si izbacila sve iz sebe der der tako treba

Crkli bi kod prve prepreke, kod prve!!! Umrli bi od prvog metka
Ako već nema pravde ja ću da urlam, da vrištim i vičem iz sve snage da sve proguta bezdan
Uvek ću vas mrzeti
Preziraću vas dok sam živa
Moja mržnja je sveta, isto i moj gnev

naći ću te i zaklati jer si to zaslužio mrš mamu ti šabačku jebem isto važi i za Muju i Antivaksera

Ovo mi je promaklo, vidim da je duševni bolesnik u problemu i ne osuđujem, ali ovo definitivno nije mesto za tebe. Ako se ne daj bože nešto desi sa dečkom, osećam da nas zbog ovoga tajne službe mogu blacklistovati sve redom. Nije zajebancija uopšte, poslušaj Mujin savet i potraži pomoć dok još ima nade

Ovo mi je promaklo, vidim da je duševni bolesnik u problemu i ne osuđujem, ali ovo definitivno nije mesto za tebe. Ako se ne daj bože nešto desi sa dečkom, osećam da nas zbog ovoga tajne službe mogu blacklistovati sve redom. Nije zajebancija uopšte, poslušaj Mujin savet i potraži pomoć dok još ima nade

brate, a koji si ti kurac? da se smeješ drugima itd. imam pravo na svoj trol. zdrav sam živ, čitav, prav. to što ti ne shvataš trol nije moj problem mamicu ti jebem u pičku

pa dobro je to, ako je fridrih mogao dogurati do pedeset naloga, može i ovaj. doduše mislim da je već prošišo fridriha.

haha mesni je moj brat mi trolujemo i spavamo sa vašim mamama

Nemam komentar, opet kažem imam poštovanja kada su psihički teški slučajevi u pitanju. Pa jbt rođeni brat mi je bio lud dobrih pola godine dok ga nisu doveli u red. Muka je to druže, ali jednom kad prihvatiš i odlučiš se na prvi korak znaj da si učinio jako zrelu stvar

Lol Avl lagano jebote

Ovo sto Triforce kaze, i dok ne potrazis i prihvatis pomoc, nece ti biti bolje

Profil cveta sa citatima onda u sekundi crna slika zalim sudbinu itd

Kad jave na rts da sam pet metra pod ze.ljo.m
i kad vam ugase sajt počivacu u miru

brt Anti vakser samo tri reči za tebe: jebem ti mamu u pičku ja

Piše i Rip
Nemoj to jebajga

Prokleta sam jer sam se rodila kao žena. Nikad nisam smela da se rodim. Okončaću ovu oporu lakrdiju, a svi cete odgovarati za svoje postupke kad tad

u redu je bohore, žene kurac vole, ali nikad u životu svom nisam video da neko ovako vapi za kurcem koliko ova avi. znači strašno je koliko gladuje za tvrdom kurčinom. otišla je zauvek sada, ali vratiće se sutra.

Caro, aj otrči po milicu da je pitamo nešto.

Da vraticu se mrtva da te nabodem na isti noz kojim cu sebi iseci vene

Zap tbra postajes ozb pglu