Prijava

Ma fino je i sad, sta kurac

Naravno bajo moj, evo u kratkim crtama.

- Izvrsnan dizajn i boje sajta, čini mi se da je ovakav bio i pre 10 godina.
- Nema reklama na sajtu, to me najviše oduševljava. Mada možda postoji nekakav suptilni marketing, ali nisam primetio, niti se udubljivao nešto naročito. Nemam pojma kako čovek održava sajt, da li ima donacije zaljubljenika ili iz svog džepa romantičarski održava ovo - ako je tako, skidam kapu.
- Par definicija sam pročitao, ali mi je to sve jako dosadno. Ne kažem da su definicije loše, ili bolje od onih pre sto godina, samo to mene sada ne interesuje nešto posebno.
- Fin vajb imaju ljudi koji furaju komunikaciju ovde, baš prijateljski.
- Ljudi rezervisani što se tiče određenih tema, npr narkomanija je tabu, i tome se pristupa kao sa nekom opreznošću.
- Šta ga znam, da ne lelemudim. Sve u svemu +

Imamo jednog pečurkara na sajtu, u crno nas zavio, pa sad sve poštene narkomane sudimo po njemu.

Hahah fala zlatoguze rispekt jbt mislio sam na prajvat lajf fazon nisam vise isti coek

Aaa, to! Pa sad sam narkoman!

Ranije sam se bavio sportom i pokušajima seksa

Definicije jesu lose sad.

Iako nisam bio deo golden generation zmia mr moon faze Vukajlije, bukv tamo negde 2018. kad sam i poceo aktivno da ucestvujem ovde u vecini slucajeva sam plusirao, ili samo skrolovao, bilo je relativno tesko dobiti minus od mene, morala je biti neka teska sranjcuga. Sad redovno dijelim vise minusa nego pluseva, i generalno ne pamtim kad sam dao plus na nesto, a kriterijumi su mi isti.

Došlo je do zasićenja, to je prost zakon fizike reklo bi se.

Ovo sto Mujo kaze + 1, kakva je tad konkurencija bila, plašio sam se da svašta definišem a sad se plašim jer nisam dovoljno retardiran da budem konkurentan ovim trendovima

A nije to do konkurencije, podjednako su glupi ljudi sada i pre, nego dođe do zasićenja. Ranije se možda "kvalitetnije" definisalo jer mnoge stvari koje su postojale u narodu nisu bile zabeležene. Sad je ta sisa narodne mudrosti presahnula, pa moraš da guraš na silu nešto, ili da budeš originalan. Što je jako retko, bilo tad, bilo sad.

Hjoj ljudi tamo od '10 do '14 meni bilo najljepše. Bila fina ekipa, čak sam i na okupljanje htio da dođem. Definisalo se, rokalo se postera, reakcija... eeeeeeeeeeeeeeeeeee, bilo kresova, eeeeeeeeeeeeeeeeeee....

Bežali ljudi, nisu piće plaćali, zmia kolače častila

Gambi jebo u burzumovim starkama, kriza nije se za patike imalo, lepa vremena...

Zmiogovno ranila odojcad sajta pajsad kolacima

Zmiuga maria antoaneta sajta rispektara nes jesti kiflu drz kolac mejmune

Da bukv bilo top neam pojma zasto lurkeri imaju sve ove info ko pajsad kameni nit kolac jeo nit kolac miriso

Lejm jbg

Jeste, ne kažem, sad mi je ljepše zapravo. Al i tad, bilo je lijepo.

Ja sam malo ispao iz fazona, pa da pitam. Šta znači ovo "pajsad". Kao "pazi sad" ili? Vidim dosta ga arčite, a jebem li ga, sleng produžio, a ja zaostao