Prijava

@jovičić: nije nam radila ta opcija jedno vreme.

Proteklih mesec dana nisu mogli da se skidaju hejt i lajk.
Jebi ga, nesto se bilo sjebalo... Sad opet normalno funkcionisu te opcije.

aha, u tom slučaju dobro, mislio sam da se radi o nekoj radikalnijoj vrsti kontrole

@Јовичић: "Brišeš definicije, time smanjuješ njihov broj, a svi ti bodovi na njima zarađeni ostaju."

Obrisao ih ili ne u toku 24 sata možeš da daš samo 5 definicija.

К царе čD ♥

sad mi se jos vise svidja :D

ovo je bila najbrže rešavanje problema koje je ovaj čovek uradio ikada ::-))

ljubav!

doduše, ovo što piše da imam 600 definicija, a kad se uđe u njih ima 300i kusur malo zbunjuje, a i izuetno smara što sam dobija jedno hiljadu - dve poena, potpuno nezasluženo, ali štagod, groblje je lepo.

hehe... i meni malo zivnuli poeni :)

nije nezasluzeno... to si plemenio u znoju lica svog.

ma glupo mi. to sam hteo da mi bude neocenjeno. njah... ideja je da ne skupljam poene, a da pišem...

Surovi, onda ti briši glasove što su ti dali na te sahranjene definicije. Mislim da nikome neće smetat' ta zloupotreba. :)

Surovi, zaživelo je i groblje :)

Аааааа! Пише ми да имам 260 дефиниција. :)))
А хтео сад да држм испод 250. :/

Али ипак ми се свиџа промена.
Збогом, Антита... :(

Узгред, нешто није у реду са скором једне дефиниције коју сам сахранио јуче. Имала је 3:2 ПРИ САХРАЊИВАЊУ, а сада има 1:1

:)

Јуче сам имао 99 деф., а сад имам 100. Који је то фазон?

Sada je to broj svih definicija (i živih i mrtvih)... dok ne sredim to malo bolje.

Dobra promena.Ali mislim da je veoma glupo sto se vaze glasovi sa groblja, a opet da je veoma pametno sto i groblje ulazi u ogranicenje.Da kada neko pokupi hejt pa obrise defku mora to da plati tako sto mu se kvota za taj dan smanju,ali opet ima pravo da skine taj hejt jer se glasovi sa groblja ne racunaju. + mislim da bi mnooogo korisan bio link "moje definicije na groblju"
,hiljadu puta vidim da mi je obrisana defka,al se ne secam koja,a i ne znam zasto.Pa onda trazim pola sata po groblju.

Како то да су некима урачунате дефиниције са гробља у број дефиниција и да и се повећала популарност за поене тих гробљанских дефиниција , а мени не? Јел то као постепено иде , па тек треба да дође до мене или...?