Prijava

Znaci sad ako obrisem definiciju ona ce se racunati kao ravnopravna u mom profilu?

"učestvuju u onom ograničenju od 5 definicija na dan, čak se i glasovi ne poništavaju autoru (ovo i nije najsrećnije rešenje, ali u pitanju je tehnički razlog)."
Konačno!!! Svaka čast...
Ako je u pitanju tehnički razlog, neka i ostane tako... da se vidi ko je stvarno, koliko popularan...

Ја синоћ помислио неко ме готиви на сајту, кад оно међутим... Те бодове од обрисаних дефки треба уклонити ако је могуће... Све остало савршено!

И ја, чини ми се имам проблем који има Пеки Д Бој. Мени се гробљанске дефиниције нису урачунале у скор.
Мада, то је можда добар знак. Скор ми није измалерисан дефиницијама са ...ГРОБЉА :)

@peki i tom:
možda vam je u zbiru 0

Meni su sve ove promene do jaja! Pogotovo ovo sa grobljem... Samo, mislim da ce se sada manje oplemenjivati groblje... :)))

I da, Kajzene, kad krece drugacije racunanje popularnosti (ono sa algoritmom)?

sve je ok, ali ne valja što se ne vidi koliko definicija ima nominacija za brisanje
sad kad moderatori izbrišu neku definiciju dana, reći će, dvaes' ljudi je tražilo brisanje, a mi smrtnici nemamo pojma:)

@Сурови

Не , мени још дефиниције са гробља нису ушле у онај број горе , а кад буду дошле , добићу минимум 200 ,300 поена који ми никако не требају.

Само једно питање. Каизен је у овом коментару рекао да ће тек да среди.Хоће ли он опет вратити све по старом кад пресели дефиниције са старог на ново гробље? Тј . хоће ли нам макнути те поене и склонити број са'рањених дефинција из броја дефиниција са профила?

ne. trajno rešenje (ili bar sada tako mislim :)) je da se glasovi sahranjenih definicija računaju.

@gamby: to je prioritet za ovu godinu :)

ostali: 90% definicija sa starog groblja nisu prebačene. tek sada kreće. očekujte promene na rang listi i malo usporenje sajta.

А повећаће се и број дефиниција на профилу за број сахрањених дефиниција , које пак неће бити видљиве ту?

A sta podrazumevas pod recenicom "Ukinuto je menjanje nadimka (NA ODREDJENO VREME)"?

kod mene se računaju samo oplemenjene definicije, ne sve sa groblja.
neki bag?

Odlično rešenje. To zapravo znači : Ako autor napiše neku tešku glupost od definicije i dobije 50 minusa, neće se poništavati kad ode na groblje, već će mu narušavati popularnost.

Пеки д бој: broj definicija će biti realan, ali to nije prioritet. biće jednom sređeno, kada budem uveo "moje definicije na groblju (15)".

Ок , само нисам сигуран како ће шири аудиторијум реаговати на то...Ја још чекам да видим како ће то да прође.

Бели Лооди Зник: znači da će biti jednom ali treba napraviti mehanizme kojima će se pamtiti promene jer održavanje one teme sa promenjenim nadimcima mi je postalo mučno i nije vrlo praktično (100 puta je korisnije da na profilu stoje bivši nadimci)