Prijava

Dođem jednom godišnje i uvek se iznenadim kako to da forum i dalje funkcioniše, iako je sajt polumrtav, pa me zanima kako forumaši vide sve to, iz kojih razloga je forum i dalje aktivan, koja je tajna vaše neuništive energije??

Vecinu vremena je mjesto neukaljano moderacijom, svi se znamo po imenima, i onda dodjemo ovde da istresemo svasta, od lejm fora, old man yells at cloud rubrike, kontroverznih misljenja za koje se dobija ban na drugim mjestima, do jednostavnog napusavanja i jedenja govana. I ide nekako, jebes ga, iako se razlikujemo po mnogim pitanjima, nemamo nekih ekstremnih left right woke jew commie nazi i ostalih sranja, i sta god da se izgovori nece se uzimati za zlo, tu smo, nasi smo, docicemo i sutra.

Vežbamo za penziju rodjeni, kad ćemo steći dovoljno iskustva i autoriteta da možemo da sednemo izjutra pred poštu ili pokojnu seosku zadrugu, i kokodačemo sa ostalim starcima na isti način i o istim temama kao ovde - šta će biti skosovom, jel bio penal ili nije, da li nas truju sa gmo lubenicama, da li Zapatina žena meće veštačke brkove ili gaji prirodne, vrh ribe koje nas neće jer smo zanimljivi ko dnevnik 3 itd. Sve ko i ovde, samo Ćoćali nemož kači linkove, zato je i ispao iz ekipe.

брате не знам за себе како сам жив, а камоли за сајто.

sajt nema vlasnika, a poznato je da brat bratu 80% vlasnika internet zajednica tripuje moć i jede govna kada im se sajt ili štajaznam ugoji te ogadi prisustvo ljudima ili ih odstrani kompletno pa zbog toga sahrani to isto nedugo posle. ovaj sajt nema taj problem jer kajzari vrišti jaje već pet meseci da se uloguje i vidi treba li se šta opraviti ili promeniti. ima moderator koji ponekad glumi neko mudo, ali ne smeta toliko da je neizdrživ. osim toga, kada provedeš toliko godina u interakciji sa ovom gospodom, postaje svakodnevnica i kada bi prestao i odjavio se sa sajta, osetio bi da ti nešto fali u životu. ako se neko intenzivno debiliše i jede govna što im se ne sviđa kako radi forum kao recimo onaj škodi, izjebe mu se mama i iznapušava se i ode. to je draž ovog foruma.

plus ne menja se repertoar gospode već odavno. godinama iste mudonje obitavaju ovde i vežemo se, pazimo se. nahrani neko nekoga kurcom i/ili mu jebe mater ponekad, no kada je neko ugovnima, pripazimo jedan drugog osim ako je problem u pitanju proćelavost. i da neko ništa ne govori, znaš uvek gde je svaki autor, znaš kada ustaje, kada kreće na posao, kada se vraća, šta radi nakon što se vrati s posla itd. postajemo alergični na promenu i na nove autore koji su mahom sve dupli nalozi autora dr .vuk.

док је фудбала биће и форума

Uskoro takmičenje

Koji je od novih autora .Vuk?

Hint: svi su

Da li je na ovom forumu više vukova ili filipa?

Sve u svemu, malo nas je, al' smo govna. I to nam odgovara.

Бата Сале, јеси се оженио на крају?

forum je bio mrtav ali

svaki kmejmun zna, svaki hotul zna,
da je cocali srpski sin, oziveo foruma

Ziv je forum zato sto je postao zajednica od 20 ljudi koji su tu konstantno i koji su stvorili neki svoj internet identitet i osobine pa se kao takvi poznaju i prepoznaju a inace da bukne i bude tipa 200 ljudi dnevno aktivno na forumu, mnogi sadasnji clanovi bi izgubili interesovanje jer bi bilo previse mejnstrim a onda bi i ti novi clanovi brzo izgubili interesovanje i propo bi sajt

Ovako imas dvadesetak ljudi koji imaju neke svoje interne zajebancije, govore nekim cudnim interslengom i onda udjes vidis da nisi u toku i samo izadjes s foruma

Mada je sad i pred ovih dvadesetak ljudi veliko iskusenje, jedan bitan clan je dobio trajni ban, ne znam kako ce prezivjeti sve to

Pa kao mućke. Ili prijatelji. Sitkom, nešto malo ljudi, jedne iste teme i fore i dogadjaji koji sporadično nekoga zadese pa se svi uhvate za to na par sati ili jedan dan. Ta jedna ista šema, samo nemamo onaj smeh u pozadini što puštaju na tv-u.

Ja volim da zamisljam da legende sajta gledaju nase postove iz offa i da padaju na dupe od smeha, Zmia, Mrmun, PajkoNP se valjaju po podu i upisavaju se

Da jasno, dodju bre ovde ljudi u kojekakvim životnim krizama i iskušenjima, izlistaju dve strane, vide ovog ubogog Kamenofila ili nareska i pomisle - leptejebo kakvih glava ima na ovoj kugli zemaljskoj, još sam ja i dobar, kakva bre sranja iskurblaću to sve nekako. Tome služi sajt ljudima iz ofa, moj prijatelju.

Još pamtim dan kad sam nasmijao Džonija i Frenkija jednim ciničnim kratežom. Još se povremeno diram po preponama kad se setim toga.