Prijava

Hahaha jak skechh mujo

Ma sta znam caro, svaki vukajlijas ima neki svoj prajmtajm vukajlije zavisi koliko je inspiracije crpio odavde sto za licne defke sto za neke nenapisane romane ali da je taj period “mrmun zmia” bio bolji od nekih koji su uslijedili, s tim se ne slazem.

Publika je rekla svoje sve drugo je licni aspekt jbg.

Aj obj uzmes za sta je sajt napravljen, sta se na njemu kreira i onda dobijes likove poput smoklje ili snimea koji zive ovde svoj net lajf. I sace neko kae da nije lejmara to moronisanje ili ovo kmecanje kako je sajt 2010 bio smece jer su svi bili debili osim nekih. O cemu pricas jbt

Dobra prilika da kazem da je 90% one liste top autora svih vremena pisalo jebene viceve iz novina i nakupilo poene iskljucivo zbog hiperprodukcije, da je Analni Osvetnik imao akaunt ranije, bio bi na nekoj GOAT listi vjerovatno

I skodi bi bio u top 10 brat moj

Sustinski krindzovalo se na max iz danasnje perspektive ali kod mladjih kmejmuna se konstantno oseca tai vaib kako je sve nekad bilo krindz a oni sada nisu

A pajsad obitavaju na bumerskom sajtu kmejmuni

Do pre jedno 6-7 godina je najvise bilo do jaja (bar meni), posle toga nagli pad koji se samo nastavlja iz dana u dan. Makar cocalija nema vise, bar nesto

Vukajlija je crkla tu negde 2013-14 mozda i ranije bukv sve posle je cuvanje databejza postalo muzej

Caro ruku na srce, bili ste teske debilcine tada bukvalno sada kad mi mlađi pogledamo taj vaš način komunikacije, pisanja i humora, kao da gledamo neku priredbu u skoli za djecu sa posebnim potrebama

Cast pojedincima ali vecina je bila teska krindzologija

+1

Aj da vidim nekog kmejmuna hotulskog iz buducih generacija Vukajlije da desifruje sav ovaj intersleng koji smo ispisali u usta ga jebem

Vukajlija je crkla tu negde 2013-14

+1

Fali dinamike, kontrasta, konflikta, neistomisljenika. Kontroverznih dogadjaja da uzburkaju krv. Dojadi coveku da slusa eho. Par glava sto iritiraju i kontriraju nisu dostojni protivnici, vise su onako kao komarac sto ti zuji oko glave dok pokusavas da spavas, samo ubiju volju, nista vise

Zipa jbt kad dodje za 10 dina 10 mladih hotulova koi krenu kmece kako je 20 milenijalaca kmecalo kako je sajt na izvoru bio govnara a oni bili bogovi neta. Solidan kmek

Opaa +1 od melka, moj dan je upotpunjen.

Caro, ja ne mislim da je “ono ranije krindz ovo sad dobro” iako se ta spika cesto provlaci za sve i svasta i u ril lajfu samo kazem neke objektivne stvari. Okej sajt je nastao kao nesto avangardno i neobicno ali problem je sto to u pocetku nije bio. Opet kazem ako govorimo o pojedincima onda mozemo da kazemo da je bio nesto kreativno i osvjezavajuce na internetu ali skupljao je i masu debila kao sto kaze mujo top autori su nam likovi koji su kopirali viceve iz skandi ukrstenica i bacali bumerske fore cak i za taj period

Plidu iz ove perspektive i ww2 je bila teska nebuloza vrv se moglo izbeci. Masis poentu bukv.

U tom periodu bilo je to sto je bilo. Malo mirise na onu spiku eee al su matorci lejm kacam cuo kako mi je tata smuvao mamu na dejtu ja to ne bi radio tako.

Na kugli zemaljskoj ima jedno omaleno područje, čijih žitelja ima otprilike kao u jednom random kineskom gradu za koji nikad niko nije čuo. E svaki 120ti pojedinac tog življa je uopšte čuo za ovo mesto, i to u njegovim najslavnijim danima.

To ko Vučić što se loži da je gospodar nekakvog univerzuma, a realno upravlja zemljom koja ima ljudi triput manje nego Šangaj.

Pa pazi ja prepoznajem četiri ere vukajlije, bar za vreme moga vojevanja ovde

1. Praistorija - drkanje na definicije, opšti bonton i odsustvo reakcija-gifova, nadrkani golub, abraksus i tako ta ekipa štancera sadržaja, banovi za vređanje, začetak hroničnih internih debilizama

2. Stara era ljutog trolovanja - demografski vrhunac, ono što mnogi smatraju zlatnim dobom, stefankostići džimiji mrmuni zmie uroši tibori i mladi remeovi i remčevi, JA JEBEM IPČE BOGOTAC, pojedini sultani krindža započinju Tarzanija projekat, ljudi prave okupljanja u ril lajfu, melk kmeči da mu se obrišu definicije, hrkljuš

3. Nova era, odlikuje je prevashodno konačno prestanak uzimanja sajta za ozbiljno, to je od tipa 2015te otprilike naovamo, pad popularnosti i/ili ukidanje sadržaja, počinje negde otp sa kosmopolitinom strahovladom a završava se sečom modova, dakle armin, pseto, bohor, partizanka, olanik, eriša, toma, rasni, forum i čet centri moći i izvori autoriteta i hijerarhije, rasplet ključnih afera poput stevče cigana…objektivno pravo zlatno doba.

4. Dekadencija, ovo što imamo sad, počinje definitivno sa ukidanjem četa a završava se prestankom održavanja servera, totalno irelevantno, što reče cara muzej

Mislim budimo realni, nije ni cudo sto ste razvili kod melka taj osjecaj superiornosti, lik je bio bukv svjetlosnu godinu po pisanju za neke debilkoe koji su se smatrali tu egal po definisanju npr

Realno sajt sad najbolji što je ikada bio. Pravi dragulj interneta.