Prijava

Nema zatajio forum sad malo, Zapata još nije obro narandže na trećem grčkom prstu, Šmokljine šetnje sve duže, pa redje svraća, Celtoru poljski majstori opet nešto isfušerili po kupatilu pa mora da popravlja a Ćoćalija u octranili, nepravedno dodao bih, moram naći način da mu prosledim jedan od duplih da može čovek da nastavi gde je stao. Čak i Avl proredila, mora biti da bindžuje neku televista prezentada pa je nema. Vuk nemož nakupi 30 bodova za forum, stvarno mračni dani foruma vukajlije.

deset pluseva je potrebno za forum, ne trideset. to ovo čini tragikomedijom.

nije mi samo jasno kako je onih nekoliko stotina bednika moglo kenjati o raznim nebitnim temama pre desetak godina kao nekakvi pederčići dok su ih moderatori rušili na sve strane, samo pogledam imena tema i zakrvave mi oči koliko je to beda bila;
https://vukajlija.com/forum/teme?strana=70

Dajte novu zrtvu za napusavanje, evo moze mene

Solidan krindz od likova koji kmece sto nisu bili na sajtu 2009-2011 kad je sait bio na top 10 u srb sta vec kmeeee

ko je ono kameni kmecao valda kmeee jebe mi si sto je neko blejao ovde na sajtu u to vreme jedan od vecih kmekova ovde

Galantni kosovac
Ja volim da zamisljam da legende sajta gledaju nase postove iz offa i da padaju na dupe od smeha, Zmia, Mrmun, PajkoNP se valjaju po podu i upisavaju se

kmejmun kmeci

Caro ruku na srce, bili ste teske debilcine tada bukvalno sada kad mi mlađi pogledamo taj vaš način komunikacije, pisanja i humora, kao da gledamo neku priredbu u skoli za djecu sa posebnim potrebama

Cast pojedincima ali vecina je bila teska krindzologija

Plidu retko objektivan momcic

Mada opet kad se stavis u poziciju internet korisnika 2009-2011 godine, niste vi bili tolika kriza ali koliko isticete da ste bili avantgarde, ne djeluje mi bas da ste nesto ni iskakali iz tih kalupa

Plidu jbt ofc da smo bili retosi iz ove danasnje perspektive jaka muda, al u tom momentu toe bilo to kao i danas

Mada obj vukajlija retos lvl 2010 >>> retosi 2023

niste vi bili tolika kriza ali koliko isticete da ste bili avantgarde

Sajt je bio avantgarda sam po sebi po kontekstu. Ne secam se da se nesto neko od likova tog perioda hvalisao da je neko jaje, cesce se culo kmecanje kako je sve tada bilo lejmara ko kamenko sto kmeci da ge ne interesuju raniji periodi.

nema više zmia mrmuna strajakgova, sve se rasprdilo i pomrlo i izgorelo, prihvati to kao muško koje nisi jer krvariš iz pičke.

Eo ko ovaj mesni ko stose kmejmunise debil bukv

Cara™
Sajt je bio avantgarda sam po sebi po kontekstu. Ne secam se da se nesto neko od likova tog perioda hvalisao da je neko jaje, cesce se culo kmecanje kako je sve tada bilo lejmara ko kamenko sto kmeci da ge ne interesuje raniji periodi.

Grlom u jagode tema lagano svira u pozadini

KMEEEE POCECI SAJTA