Prijava

Sajt je...

EVOLUIRAO
V
O
L
U
I
R
A
O

Ne potcenjujem forum, fore odavde su se prelile i van sajta nemalo puta.

Ne potcenjujem. Osim što je nebitan. I svi smo nebitni.

dobro agi to sto sad prolazis kroz tzv Avi Fazu Nihilizma i postajes gospa od defki nije razlog da nas ovde sve bedacis

mujica trn u oku svima

i drago mi je što imam tako malo definicija, pa na forumu gde isključivo obitavam pizde na sve strane ovi što mere kurčeve količinom, ne nužno kvalitetom, definicija koje su prepisali sa vicevi.hr i sličnih sajtova pre desetak godina, pa i sada. pizde jer su neki tamo mesni narezak ili šmoklja sa ukupno sedam definicija daleko prihvaćeniji na forumu od njih, gde se ovih dana sakupljaju samo oni sa više od 60 iq, što isključuje razne škodije, analne, srbske delbojeve i slične pojave.

koliki ti je percentidz odabranih od ukupno napisanih kmejmune

Sad vidim snime ima 5 komada jbt solidna kolicina pisanja

I mr snime da objasni zasto je napisao 5 definicija to je nekako najmisteriozniji deo

Defkaši forumaši čekaoničari posterdžije ko vas ne zna skupo bi vas platio

Profe takmicenje u kmecanju organizuj

EVOLUCIJA - KRATAK PREGLED

Uživaoci forumovanja: prisutni svaki dan, doprinose diskusiji, razmenjuju iskustva i svetonazore, formiraju prijateljstva

Fanovi definisanja: organizuju emisiju “kočenje” na pinku

Definicije su se još vrlo rano uobrazile u nešto kao obred inicijacije, aj ti pokaži da umeš da sklopiš neku smislenu misao i sfinga u vidu algoritma te pušta među ljude. E sad, ima nekih nesrećnika koji ne umeju među ljudima, pa štancaju definicije u nadi da će im sfinga makar pičke dati. Kao što ima i onih koji su zalutali ovde. Ali dve funkcije se ne potiru međusobno.

Bitno je da postoje i da su postojale definicije, bez njih ničega ne bi bilo, ali jasno je gde je duša sajta, i jasno je da je ne hrane komentari u vidu “+++” nego izdrkavanja od tema poput ove. Jer jednako se može reći - da nema foruma, ovaj sajt bi crko pre deset godina otprilike. Besmisleno je diskutovati šta je bitnije, oba su indispensable kao van nisterluj u mom čempionšip menadžer 08 sejvu

Puno ti obezvređuješ forumaše caro, a kad ti je ušla voda u uho, u pomoc su ti pritekli celtuli, hotuli i male muje

de su tada bili mrmun zmia???

Oni mu punili usi spermom

kakav festival krindz mimova

Jer jednako se može reći - da nema foruma, ovaj sajt bi crko pre deset godina otprilike

ne razumes, tako NIJE PO PRIRODY STVARY, ti stvarno mislis da bi ovaj sajt postojao da sad kometa udari zemlju ili crknu svi serveri vukajlije, e moj amfilohije legendo ne vole te cetinjani nikako a vidim i zasto

haha kajzen nas drzi zbog foruma zna gazda sta valja

bukv niko nije rekao da nas drzi zbog foruma aleksandre coa vucicu

ako ste gledali sinoc vucica na cnn to je sad cara, laze sam sebe i preznojava dok baca prejadne fore to je to