Prijava

Jer jednako se može reći - da nema foruma, ovaj sajt bi crko pre deset godina otprilike. Besmisleno je diskutovati šta je bitnije, oba su indispensable kao van nisterluj u mom čempionšip menadžer 08 sejvu

ne bi crko, jer su tad još bili živi posteri, a posterdžije većinom nisu imali 50 poena od definicija da bi upali na forum. a imao si sigurno i dvadesetak autora koji su svaki dan pisali definicije i nisu mnogo učestvovali u forumu, veči broj čitalaca i to ne samo onih vidljivih što ostave komentar, bio je i priličan broj članova koji nisu čak ni nikakav sadržaj kreirali ili jako neredovno, a svaki dan su gledali šta ima na definicijama, posterima.. to sad nema, sad napišeš definiciju, dobićeš dva-tri plusa i tačno znaš od koga su. sad može da se kaže da je sajt crko i da jedino na forumu ima kakvog-takvog života, mada ne baš tako dinamičnog ko što je bio pre samo 3-4 godine a pre 10 da ne govorim

dobro zakljucak sajt u zivotu odrzavaju definicije koje dnevno cita desetine hiljade ljudi ali doduse niko ih ne pise, komentarise i ocenjuje pa su malo u zapecku

forum sa druge strane odrzavaju cocali linkovima i cara svojim kontriranjem svim zivima u zelji da izazove bilo kakvu reakciju koju zatim uspesno i izazove te forum uspesno nastavlja da zivotari, realno da nema toga u aktivnim bi bilo sta ste malopre rucavali i goca trzan

Obj cocali linkovima dizao rejting sajta na gugl serveru jer je lepio x linkova svaki dan, jbg to radi posao

Ma kome sisti jaje sta odrzava sajt u zivotu

Dajte dobre picke sa insta

Ovoliko pridavanje znacaju foruma znaci da je sajt crko u totalu eto to je to sto jos mogu reci na ovoj temi ajcao

Oko jednog se svi slazemo, zlatno doba je nastupilo onda kad sam se pojavio JA

pa da @scouser, ne znam dal je desetine hiljada al definicije sad ovom sajtu daju otpr sličnu funkciju koju ima sajt za jezičke nedoumice kakosepise tačka com tipa ako se neko suoči sa nekim izrazom koji ne razume ukuca u gugl "na prst u bulju" i sazna šta se time mislilo tako što ga gugl dovede do definicije na vukajliji. a na forumu ima nekog aktivnog života, al on samo održava forum da ne zamre tipa poslednji post pre 2 meseca, ne verujem da je forum razlog što sajt još nije ugašen

Pliduuu
Oko jednog se svi slazemo, zlatno doba je nastupilo onda kad sam se pojavio JA

Plidu kad se pojavio:
https://ibb.co/Nr1z8CL

Hahaha okej, onda nakon mog povratka sa prvog bana*

"Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… “Je l’ ti puši ćale?”, “Je l’ mogu u WC?”, “Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici.

Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči."

Status Magazin | April, 2009.

Mislim da svi ovdje zanemarujemo vaznost foruma u promovisanju pisanja definicija zadnjih godina i profovu ulogu u svemu tome. Ne uvlacim se sad profu zbog odabira lolo nego obj da nije bilo onih takmicenja (u kojima, uzgred budi rečeno, nisam pisanjem učestvovao nikad) pola vas koji branite definicije kao bitan segment opstanka sajta ne bi napisalo nijednu defku godinama. Realno, to su bili neki elektrošokovi koji su trebali da probude želju za pisanjem kako kod starih tako i kod novih autora a vidimo da to zamre čim takmičenje prestane i onda ostane da živi true segment sajta a to je

F O R U M
O
R
U
M

cocali linkovima dizao rejting sajta na gugl serveru jer je lepio x linkova svaki dan, jbg to radi posao

Solidno poznavanje materije lol

Profe jel se radi na povraćaju postera, oćel biti šta?

Kad pomenuse alahu akbar i to, Plidu kako vi gledate na ove Arape i ostale bas sa bliskog istoka po Bosni sto se krecu?

Bio sam skoro u Federaciji, nisam dugo prije toga, i vidim da ih ima bas pun kurac pogotovo po ovim turistickim mjestima, sa sve zenama svojim zamotanim skroz, i ne mijesaju se puno sa lokalcima. Vas ipak dozivljavam kao "nase" i nemam trip uopste cak i da sam i medju nacionalistima, al ove mi nije lijepo vidjeti ni najmanje. Zanima me jeste vi u fazonu "braca nasa iste vjere, neka vas, puno mi srce" ili vise "jebem ti zivot oce me ovi dzihadisti zaklati"?

To sto kazes ne mjesaju se s nama previse tj izlaze na one neke njima atraktivne lokacije (vrelo bosne, trebevicka zicara) jedino sto su poceli na čaršiju dole zalaziti masovno mada znam dosta momaka sto imaju radnje dole govore da im prave pazar ozbiljan, kupuju one džidže iako mi nije jasno svega sto imaš po čaršiji, imaš i po istanbulu a on im je bliže duplo..

Ne doživljavamo ih bas veselo ali za sad ostavljaju keš ovdje pa je okej, čuo sam da je prodaja nekretnina njima (mahom vikendice i zemljište van gradova) dosta u padu i da su prestali da kupuju vjerovatno zato što im naši svako malo uvode vizne režime i puštaju ih samo od maja do oktobra bezvizno haha pa su vjerovatno u fazonu sta da kupujem kad nam pucaju vize svako malo

Da, to je neki i moj utisak, nemaju problema ni sa kim, al mi ne djeluje previse da im se ljudi obraduju, lokalci mislim, ostali turisti i pogotovo