Prijava

ма и треба несторијанце да боле курци за ове комплетне ретарде

Ma retardi kalkulisu kmece znaju da su u kurcu pa se izmotavaju. Ne znam sta treba da se desi da bi nesto uradili na izborima, kad bi bar mogli da se udruze sa sns da ne moraju vise glumataju. Ovo jos samo najradikalniji drugosrbi (jebac i krindzgardrn) mogu tolerisu

Znači ovi ipak bojkotuju...
Iskreno, ko ih jebe... Navijao sam za njih, ne zato što su nešto posebno dobri, već zato što je apsolutna vlast samo jedne partije u svakoj državi pogubna... Ne bi bilo loše da su uzeli nešto u lokalu, jer lokal se ne tiče nacionalnih pitanja na kojima se nisu proslavili (naročito u vezi Republike Srpske)... A ovako ko ih šiša, neka kukaju, ako nemaju šta drugo da rade.

pa sad ne zna se eno milos kmeci da nece, djilas nece, a cuta i ostala ekipa hoce. sta ce ispadne aj znaj dazbog da se raspadnu

već zato što je apsolutna vlast samo jedne partije u svakoj državi pogubna...

jedne partije be like:

Koaliciju "Aleksandar Vučić - Beograd sutra'' čine SNS, SPS, SDP Srbije, PUPS, Zeleni Srbije, SRS, Zdrava Srbija, Jedinstvena Srbija, Pokret socijalista, Srpska narodna partija, Srpska stranka Zavetnici, Samostalna srpska stranka i Savez vojvođanskih Mađara.

technically true...
just technically

pa isto tako ti je i sa druge strane, sva ona gomila stranaka ima jedno vodjstvo (zna se ko je glavni) (a za obe struje takodje se zna ko je glavni)

ali oni nisu na vlasti, a ovi su već 12 godina, treba to nekad malo i da se obrne

mislim, u principu treba, al sad za sad čini se da nisu zaslužili pobjedu još... jbga, nije Vučko veći diktator od Slobe, nije nepobijediv, nego jebi ga, ne nudi opozicija ono što narod hoće

Nije to samo kod nas, u dobrom dijelu Evrope je teško ljevičarskim strankama da pobijede, cijela Evropa je skrenula udesno, na tom talasu je i SNS...
Od dolaska Trampa, Bregzita, početka rata u Ukrajini, itd... opšti trendovi ne idu na ruku nekoj opoziciji koja bi bila ideološki slična starom DOS-u, DS-u, i sl.

pa bili su 12 dina pre toga, kosmos je iznivelisan u tom smislu ne znam cemu kmecanje

Stim da u onih prvih 12 nije bilo radikala i ostalih elemenata, a u ovih drugih 12 imas bukv svega i svacega sta je sve preslo kod radikala jelte

I dacic je tu setao malo vamo tamo tako da nije matematika bas jednostavna.

ma daj Jovo kakva levica i desnica to je bukv budalastina

evo kod krosana (desnica hdz podrzava jevropu briselski majmuncici) a milanovic teski levicar prica u korist ruja i vidja se sa dodikom

to je prevazidjeno gledanje levica vs desnica nema realno uporiste. Vucko desnica brnaba lgbtqwweregf+ 2 mandata vlade + sad presednik skupstine i sns desna stranka ma vazi

Jebi ga hrvatski i srpski nacionalizam nisu isti. Ako gledaš na desnicu kao na snage bliske nacionalizmu, logično da su za Evropu, Hrvatski nacionalisti misle da im je tamo mjesto, pjevali su Danke Deutschland, sanjaju da budu Mitteleuropa, itd... Normalno da će HDZ biti za NATO, EU, i sve što ide uz to...

Mala ispravka, hrvatski nacionalizam se bazira na udaljavanju od slavena prvenstveno srba i ne mora se nuzno vezati za germane ili sta ja znam, prosto samo sto dalje od istoka sto dalje od srba

To sto si naveo bi moglo da vazi za slovenski nacionalizam ali ne znam nisam upucen, a to mitteleuropa i slicno je prilicno nov termin kod “desnicara” (namjerno pod navodnicima jer ga koriste mahom djeca na redditu)

Normalno da će HDZ biti za NATO, EU, i sve što ide uz to...

a milanovic za ruje - levicar. bas teski lol

nacelno moze da se gleda to levicar/desnicar ali sustniski nista ne znaci bukv populizam u osnovi

a milanovic za ruje - levicar. bas teski lol

Milanović nije za Ruse zato što je ljevičar, već zato što je kontraš.
A možda i jeste dijelom zato što je ljevičar. Ljevičari su generalno više pacifisti, (mislim pravi ljevičari), i ako on smatra da Zapad produžava sukob i dovodi do više mrtvih u konačnici time što šalje oružje Ukrajini, onda je logično da je protiv toga. Možda misli da je Ukrajina napravila veliki strateški promašaj (ili bila primorana na to od strane Zapada), tako što se otvoreno težila da uđe u vojni savez uperen protiv svog velikog i moćnog prvog komšije.

Doduše, imali su Ukrajinci tu presedan u vidu Litvanije, Estonije, Letonije, koje takođe graniče sa Rusijom, ušle su u Nato, pa nisu snoslile poslijedice. Možda su na osnovu toga pogrešno zaključili da će i u njihovom slučaju biti isto. Ali su se preračunali...

A kad je krenulo da se puca, bilo je već kasno... nema nazad.

Inače, i Dodik je ljevičar po pitanju ekonomske politike (socijaldemokrata), a po svemu ostalom je desno.

Levicar je fazon nece da se tuce na ulici i pravi sranja (fin decko) a desnicar loce ko sumanut i povraca pegla koga stigne (budaletina)

видео сам вест онај Проглас направио неки филм који нећу гледати не знам нека будалаштина ајде нек другосрби одгледају па нек јаве утиске

Treba pogledati film ajoj, proglas to je skup slobodnih-nezavisnih-slobodnomislecih-pravicnih-postenih ljudi bes interesa u svemu ovome. Pa bodiroga je tu ljuuuuudi