Parlamentarni izbori 2023.

  1. Naravno da nisam, ti si sam zaključio da sam glasao za Miloša. I jesam na jednoj listi, da mu pomognem da pređe cenzus zato što mi je najpozitivniji od desničara

    znaci dobro sam zakljcio da si glasao za poksa :)

  2. haha slusaj ovog kirka nije svestan da ce jos tri puta da se ispali u prognozama

  3. dovelo do odluke dr Nestorovića i Pavića da napuste sastanak – ali ne i Pokret, kao što je navedeno u saopštenju onih koji očigledno pokušavaju da ga prisvoje.

    otprilike ovaj stanojevic muti vodu ko jerkovic, nector i pavic nisu napustili mi glas iz naroda nego su napustili tu neku sednicu sto su imali jer je doslo do sranja i pretnji, ofc da su mediji brze bolje oglasili da je kraj svega i da je pokret propao sto ovaj mejmun kirk docekao na aparatima olololo

  4. pokret propao sto ovaj mejmun kirk docekao na aparatima olololo

    https://vukajlija.com/forum/teme/76500-parlamentarni-izbori-2023?strana=96#post_4196302

    procitaj ponovo balvane

  5. NA SL IZBORIMA GLASAM ZA ZELJKA

  6. kirk sve vreme znao maiku mu da je pokret dobro

    *kirk tebrice linkuj i onih narednih par postova

  7. Izvini, a ko si ti, nisam te dosad primetio na sajtu?

    ја сам онај што сам те јебо sketch
    е кое сад овај станојевић што је претио физичким насиљем ајде амх_бан тог мејмуна станојевића па да наставе са радом врв хтео да се ухлеби код снса

  8. а бре што се тангирају ови што гласају за друге осим нестора шта њих то тишти па ео нестора елиминишу и ви имате веће шансе да победите са тим милошима цицама мицама реално нестор је за мене и Царишу да полемишемо

  9. cara nije glaso kao sto je izjavio, ne moze ni on onda bruda moj

  10. нема везе ајде ваљда је ПОРЕМЕЋЕНИ АНТИВАКСЕР то ти дође исто

  11. Caro dozivio si debakl

  12. caro pređi kod drugosrba, krajnje je vrijeme

  13. Плиду како сте поднели додиков састанак са путином и одликовање предсједника РС, је л било жртава?

  14. Jao sace vide drugosrbi za dandva kad nector ko ptica phoenix izadje iz ovog pepela jos jaci prijace mojim usima drugosrbijansko kmecanje kao i do sada cto sam uzivao

  15. Плиду како сте поднели додиков састанак са путином

    Performans za stoku sitnog zuba. Izvadio putin iz ćega neki orden kaže eo ti ga i nemoj ga skidati kad se vratis dole, malo nek bode oči evropljanima, ovi tvoji ce misliti da smo sad pupčano vezani i da ću da čuvam srpsku iako me boli kurac za vas srbe jer jelte imam svojih problema i interesa ali ne zaboravi, ako te ovi tvoji sruše, uvijek si nam dobro došao imam ja neku kolibu u yakutsku pa ću te tamo otpremiti ajde sad arivederći seviđamo

  16. E moooj plidu, saradjivace nector i nas dode na otcepljenju uskoro pa cete kmecati tamo ko kmejmuni

  17. Na ovaj prvosmrdijanski igrokaz prigodan je samo i isključivo jedan citat, iz jednako bizarne a opet predvidive sage o jednom potpuno ludom ciganu:

    Čuo sam šta se desilo prijatelji

  18. Не знам пазите се видите да позовете муџахедине из саудијске арабије ако дође до рата не би им био први пут да се боре по босни

  19. pliduu ce se pozove na ameriku i zapad, ima true mudzosi prvo prevaspitaju ovakve kao sto je pliduu da ih dovedu u red

  20. има да уведу плидуа у рат да спороводи џихад ако не по босни може по њемачкој

"Vukajlija predstavlja skup formi koje nisu definicije, nemaju smisla, često sadrže vulgarnosti i plagijat, ali zato čine duhovitu zbirku kreativnosti i lucidnosti svih svojih članova."

interfejs.tv | 25. Januar 2009.