Prijava

de bre popularna joj muzika, i to ne od juce ima vec neko vreme

Pritom ona nije od juče, Tejlor Svift je tu godinama, a nikad nije imala neki hit kao npr. ovo:
https://www.youtube.com/watch?v=YQHsXMglC9A

P.S. ukrade mi riječ

brate jovore, nisi pod kamenom ziveo, popularna tejlorica. defnitivno vise od adel

Ima najamerikanskije ime i prezime od svih onih što si naveo, plus je kanta utorka (sketch)

Ne slusajte to satansko djubre, eno ejdus je poslao i dobar link pogledajte ozb

Šta znam, možda numerički je najpopularnija, ali je po meni i najbezličnija od ovih sa kojima sam je poredio. U svakom trenutku je neko bio numerički najpopularniji, ali se nije pravila ovakva vrsta hajpa, da se izučava kao neki fenomen... Izuzetak je Madona, nju su stvarno izučavali na univerzitetima, ali po meni porediti Madonu na vrhuncu sa Tejlor Svift je stvarno smiješno...

Pa baš me to i buni Celte, što je tu opisuju, kao nekog Elvisa u najmanju ruku, a vjerujem da sam živio kad je Elvis bio aktuelan, ne bi bio ravnodušan prema njemu, ili bi ga gotivio, ili bi ga hejto, al ne bi mi bio meh...

Kad smo već kod Elvisa, ova mi je pjesma najjača:
https://www.youtube.com/watch?v=WrMGGouem3c

POLIMERIZACIJA: Jovor + Ludi psihijatar + Trajfo

Tejlor Svift…
Državni projekat, kao kod nas Prijonse. AI-generisan hajp, AI generisana publika, u najboljem slučaju vošingtonske DC botine.

Koja je svrha ne znam, svakako je jedna vrsta nadgradnje na opštu krizu smisla mejnstrim muzičke scene, a neko mora da vrti pare i agitpopuje. Na snazi je sumrak idola, ovo su zadnji agonični uzdasi pre no što najzad bude pregažen taj leš umetnosti sa ljudskim likom. Rok je mrtav, pop je mrtav, sledi nam sodom, mutavo repovanje i tverkovanje nekih tamo majmunica, dipfejk filmovi, jutjub filozofija, četđipi književnost i grok slikarstvo

Iliti, Jovore, ovde važi isti onaj implicitni zaključak svake tvoje teme - sve je ošlo ukurac i bivstvo je jadno

jbt, nisam znao da u meni ima toliko nekog prikrivenog pesimizma... možda i ima, treba malo da se zamislim

Ne pada mi na pamet da čitam ovu temu a na wc šolji sam. Uzeću da čitam deklaraciju šampona ipak