Prijava

OK, nisam ja baš detaljno gledao, tako da mi je utisak polovičan...

https://www.youtube.com/watch?v=Bzmu5bcR3HQ

Video o tome zašto treba otvoreno pričati o tome kolika ti je plata.
S tim sam se uvijek slagao, tajenje plate odgovara samo poslodavcima. Ko je potplaćen uglavnom toga nije ni svjestan jer ne zna kolike su plate drugima koji rade isti ili sličan posao. Neko može godinama biti potplaćen i trpiti to u neznanju.

Evo Jovo jedan konstruktivan video za tebe da malo razbijes mitologijski pristup nauci, sa naucnog aspekta ofc nije t zavere neki miroljubi nestori budale

https://youtu.be/rTdMCzz8c1I?si=aorCkpHY4F8I3112

Po mom mišljenju, sve što je izjavio (osim onoga za prošli život, i osim onoga za Nato integracije) je u suštini tačno, a onda je na to dodao sarkazam što mu je ustvari mehanizam odbrane. Kao da ne ispadne da on stvarno vjeruje da je zajebo stvar, nego eto kao on im je prizno ko ih jebe, i sad to priča kao sarkastično.

A u stvari morao je priznati zato što jeste zaista se bavio nadriljekarstvom, i može on tu koristiti sarkazam do sutra, činjenice ostaju.

Evo Jovo jedan konstruktivan video za tebe da malo razbijes mitologijski pristup nauci, sa naucnog aspekta ofc nije t zavere neki miroljubi nestori budale

https://youtu.be/rTdMCzz8c1I?si=aorCkpHY4F8I3112

"Konstruktivan" video u kome on iznosi teorije zavjere da se PCR koristi kao izgovor da bi se u bazu podataka ubacio svačiji DNK.

Takođe "konstruktivan" po tome što na osnovu toga što je pandemija se ponašala slično nekoj simulaciji potencijalne pandemije, aludira da je zapravo namjerno izazvana.

Pa i vrijeme se ponaša dosta slično onome što najave meteorolozi na osnovu simulacija, to ne znači da su oni poslali kišu s neba...

A evo jedan video o tome šta se zaista radi da bi se zaista povećala pripremljenost za neku potencijalnu pandemiju:

https://www.youtube.com/watch?v=9ZDk0pUkeDg

Paz kod pcr je potencijalno uzet dnk svakom kome je onaj stapic nabijem do balcaka, dal je uslo u registar ili nije pitanje je, al teoretski sasvim je moguce.

aludira da je zapravo namjerno izazvana.

Sta kao spontano se sve desavalo? Bukv islo je po unapred definisanom planu bez odstupanja.

Ne po planu, već po simulaciji, prognozi, kako oćeš.

Mnoge stvari se mogu prognozirati, i postoje neki obrasci kako se ponašaju pandemije.

Na osnovu španske gripe moglo se već pretpostaviti da će biti nekoliko talasa pandemije.

Većina pandemija se ponaša slično.

Ako si posmatrao dovoljan broj pandemija u prošlosti, možeš na osnovu toga prognozirati kako će se ponašati neka buduća pandemija.

Što se tiče ljudskog faktora, ono u šta mogu povjerovati je da je možda procurio virus iz laboratorije u Wuhanu. Ne vjerujem da je namjerono pušten, a još manje, da je neko planirao po fazama kako će se sve odvijati.

Međutim ono u šta vjerujem, je da kad se pandemija već desila, da su mnoge države to iskoristile za razne sociološke eksperimente, npr. da vide koliko su ljudi poslušni, koliko će ih pristati na lockdown, koliko na maske, koliko na vakcine, kako se može kontrolisati masa u tako nekim vanrednim situacijama, itd... Pandemija je pružila obilje podataka o ljudskom ponašanju, potencijalnim zainteresovanim istraživačima.

Mene samo zanima koga boli kurac za sve to

Mozda je potekao iz mog anusa, mozda se iz razvio iz govana koje sam posrao

Da li je šišmiš haram, kako to ide?

I zato što šišmiši imaju kandže kojima deru plijen, čak i ptice koje koriste kandže za kidanje mesa su zabranjene.

Iako naši šišmiši mogu samo da deru crve kandžama lol ipak imaju kandže kojima se mogu koristiti

A u stvari morao je priznati zato što jeste zaista se bavio nadriljekarstvom, i može on tu koristiti sarkazam do sutra, činjenice ostaju.

koliko znam msm da nije, bukv je promovisao prirodnu medicinu neke tinkture govna al ih nije on prodavao, i nije lecio u klasicnom smislu da je glumatao lekara. To ko kabi gersonov institut proglasio nadrilekarskim jer kancer leci sokovima. Gomila ljudi se izlecila tamo samo jbg, najlakse otici na klasik giljotinu zvanu hemioterapija i kad riknes od svega toga regular dr be like: evo dali smo sve od sebe pacijent nije izdrzao lrkar nije nikog ubio, ok.

Ovde je bila veca larma zbog javnosti kako neko sme neoficijelno da se leci uh uh. Pitanje za sta je i dobio kaznu na kraju, vrv ko seselj za nepostovanje suda posle svi kmece haski osudjenik lol