Olimpijske igre Parizer 2024god

  1. Auu kakav ljakse pa trebao je sad da ode u neke nordijsko/svajcarske planine medj posten svet da dise planinsko cvece i isprobava cajeve medj mejmunima

  2. trebo do potocara se triput prekrsti ko svet posle se izvine za milosevica i popusi kurac siptarima, jos kae da je za mariniku i bio bi

    D O B A R
    O
    B
    A
    R

  3. E tolika ljudina nije

  4. eee dokurca morace onda srbue kvalitetno

  5. Donekle sam oprostio konjušaru što nas ispaljivao x puta za repku. Nek se odazove bar za naredno svetsko dok još uvek imamo ovakav tim i dok Kari živ i za sledeće OI, nek odradi svoje, pa da mu vratim status JOKARE

  6. Inače lepo je biti SRBIN ovog jutra

  7. To je lukavo, konta ako se bar pojavi u LA-u znači neće se penzionisati još 4 godine, a do tad možda uzme još koji grend slem.
    Mada ja da sam na Novakovom mjestu prevrno bi mi se želudac od te izjave, a i ovako mi se prevrno.

  8. Nisu dobro prenijeli, nije samo rekao očekujemo vas u LA-u već očekuje još jedno zlato u LA-u.

  9. Ne to jovore, sere mi se od ovih takozvanih heroja nacije što su se penjali na taj jebeni balkon, dok klinci ni krivi ni dužni sede u tamnici na hlebu i vodi, danas, sutra, prekosutra...Najmanje što su mogli je da se ne pojave. Govna.

  10. hahaha ovo sam ceko treba jaka ruka kao vucela stoje da stavi novaxa pod kontrolu

    "Od sinoć su krenule pripreme za Los Anđeles. To važi i za vas Novače. Govorili su i da ne možete u Parizu, a sada vidimo da možete"

  11. Ne to jovore, sere mi se od ovih takozvanih heroja nacije što su se penjali na taj jebeni balkon, dok klinci ni krivi ni dužni sede u tamnici na hlebu i vodi, danas, sutra, prekosutra...Najmanje što su mogli je da se ne pojave. Govna.

    ista ti je slika od 95e na ovamo svi su izlazili na balkon i isli kod precednika svaki put. To je protokol. Ok jeste jadno je ali evo mandic iskuliro sapica ne znam el pljuno vucelu

    https://sportklub.n1info.rs/olimpijske-igre/mandic-se-nije-rukovao-sa-sapicem-video/

  12. a vid tek ubazde nase i presednika kako ga drzi za podlakticu, da se zna ko je gayda

    https://www.021.rs//images/935dd5bdf9cf46c6a289979e4181c23f/vucic_jokic.jpg

  13. Melk i meni je to malo degutantno, to toliko proslavljanje sportskih heroja. Poneka još zemlja to radi, nismo jedini, ali je kod nas baš ekstremno.

    Na koga tacno misliš kad kažeš klinci sjede u tamnici?

  14. inace treci smo u svetu po visini nagrade za tozla, honkong valda 700k, izrael 250k pa mi sa 200k

  15. Na koga tacno misliš kad kažeš klinci sjede u tamnici?

    na ovim litijumskim protestima par klinaca dobilo zatvorske kazne u duzini od 30-40dana zbog blokada

    sto je ok samo ce ih ojacati za neka dalja delovanja, jebes aktivistu koji nije blejao u tvorza neko vreme znaci da se nije ni borio

"Vukajlija je jedini i najveći rečnik slenga i idioma u srpskom jeziku."

ZabavniPark | 18. April, 2010.