Prijava

Ukratko, niko osim svih. :D

Au vid sta madjar reko o pajsad madjaru

Мађарски премијер је у мају 2022. рекао да су произвођачи оружја, ратни профитери и велике западне економске клике, укључујући Сороша, који желе да добију приступ руским природним ресурсима, заинтересоване за наставак сукоба у Украјини.

Nije Soroš Mađar.

ma madjar je sig, ove teorije o jesama nacistima su davno oborene (sad je malo kriticno doduse)

Mada nije ni bitno šta je Soroš po nacionalnosti, kao ni Šešelj :D

ocekivao sam malo vise od teme, da se objasni to drugosrpsko karikiranje "sve i svja" je uradio soros da osteti muckog prvosrbina al ocigledno je u pitanju neka debilstina sa pajsad random redita/nekog drugog drgosrpskog izvora bogovskog humora

Baš ćemo mi ući u kraj Sorošu i njegovim poslovima, nije baš realno.

sta znam, sa nekim dobrim zakonom sprzio bi to vrlo lako te raznorazne zene u crnom i jelene milic. proglasis ih stranim agentima (sto i jesu) i cao (fali muda-nemojmo to ciniti zaratice se)

ali nastupila bi glad ubrzo i izolacija cuti bolje ovako

resice to nestor samo polako

Samo prvosrbin može da bude izorozovan javnim performansima nekih ženetina suspektnog modnog ukusa

Nači dizel 240 dinara zejtin 200: sve ok štaš

Tuce baba u crnim aljinama drži plakat negde: POGLEDAJ DOM SVOJ ANÐELE

Hahaha jebac i ovi njegovi scenariji su nacionalno blago sajta

jebac solidan drugosrpski zaokret vidim opozicija nacisto ispizdela od visokih cena

sad citam jbt i te dzene u crnom su neka medjunarodna asocijacija dakle soros worldwide - klasik drugosrb: ma to su neke babe u ritama vidi posto ti je tng mejmune

lol vid ovo jbt otvaranje nvo lakse od otvaranja limenke piva, sve online za danipo

https://procedura.rs/osnivanje-organizacije-nvo/

bukv ostaje ti samo dobra ideja (koju ce soros da podrzi)
recimo: JA EVROPLJANIN bi mogla biti dobra tematika

Viđu ovog ćelavog sa transparentom hahah čije pičke radi se nesretnik blamira da mi je znati

Takav zakon može da se uredi da ne bude zloupotrebljiv kao ruski (koji pogađa i privatna lica te je čista cenzura), a opet koristan da lupa rampe plesnjivim pravnim licima koja maltene operišu na nivou stranih konzulata

Au na ovome se vidi da živi kod ženinih. Samo privremeno, naravno, dok posao ne krene.

bice odnjega dobar demokrata samo da krene da kaplje

Obrve već ima

NAŠE
A
Š
E