Prijava

ja se nisam ismijao u meni je probuđeno duplo gađenje nakon ovoga

još samo fali da je kinez pa da ode sve u kurac

Pažljivo Jovore - nisam rekao ali da ponovim - i sam sam 1/4 plidu.
Ali da je smešno - jeste. Kad opali šakama o sto, boktejebo.

E al kad imaju neke proteste ili javne govore pa čuješ sa razglasa kako se neko dernja na nemačkom, a ne čuješ tačno reči… prava katarza ne znaš je li ljepše ili jezivije

još samo fali da je kinez pa da ode sve u kurac

A zamisli tek naš jedan fin, kulturan čovjek, 2 Kineskinje, i taj naš fin kulturan čovjek pokušava fino i kulturno da priča kineski.

https://www.youtube.com/watch?v=d1ljohYboEs

Jer ako bi bilo, onda bi mogao slobodno reći - sirotinja ne treba da se razmnožava, a tek bi to bio fašizam.

Svaki fašizam i njemu srodni -izam počivao je na tome da se sirotani razmnožavaju i proizvode topovsko meso za pucanje i tucanje, dobra aristokratija nikako da pusti korenje

a sirotinja je spremna da od svoje sirotinje pomogne i drugom.

Nemoj me bre zajebavati

Takođe, prije će ti stati na pješačkom prelazu neko ko vozi opel kadet, nego neko u nekom nabudženom džipu. Pare udare uglavu, ljudi se probahate.

S jedne strane imamo: bahatost, neumerenost u jelu i piću, kurve koks i eventualno korupciju, utaje poreza, prevare pronevere. Ok, loše za društvo kojekude. Mislim banalizacija je žešća ovde ali vidiš pod koju kategoriju delikta to ide

S druge strane imamo: ljudoždere

Koje bolan ljudoždere o čemu ti pričaš? Zapravo, ne treba da se trigujem na loš pokušaj trolovanja. Mislim ako si i 2% ozbiljan u tome što pričaš, onda bi ti isti, da si neki Amerikanac, smatrao da smo mi Srbi isto tako divljaci i ljudužderi.

U celosti stojim pri svim navodima iz tužbe

Mislim ni kao šala nije umjesno.
Pogotovo ako imaš u vidu da su se razvijene zemlje u značajnoj mjeri obogatile pljačkanjem tih koje ti nazivaš ljudožderima, uz pokoji genocid tu i tamo.

Uostalom šta ja da ti objašnjavam ovde i da “trolujem” kada mnogo opsežnije ove navode brani Vilma, izguglaj malo ionako voliš tu jutjub filosofiju

Koje bolan ljudoždere o čemu ti pričaš?

New Zealanders be like…

Boli me i za Vilmom ko god da je, ako zasutupa te teze onda je i ona rasista.

Ma kakvi, to su pravi domaćinski stavovi, mislim i tvoji su domaćinski samo malo udbaški pride, ista sorta druga berba

Ako te zanima idi na tjub i kucaj wilma balls fit in yo mouth

Realno, ako ćemo već da se grudvamo - Srbi su podržali ljudožderske nagone devedesetih:

-Šešelj: hajte žene spremajte salate, biće mesa - klaćemo Hrvate :)))
-Srbi: lolčina, Šeki Srbendo <3

U medjuvremenu - Maori igraju golf i civilizovano se raspravljaju o suptilnim razlikama izmedju Holdena Komodora i Forda Falkona. Radovan Karadžić im zvuči kao “caravan in a ditch”. Puše marioanu i to im baš zvuči smešno.

Ok brate fora na nivou osam na kurcu te nosam, dakle osnovna škola. Vidim da si prešao u troll mod tako da i ja odustajem od ozbiljne diskusije.

wilma balls fit in yo mouth

hahahh

Ovo kažem kao srboljub.
Prvo počistiti svoje dvorište, pa ispred kapije, pa polako i ulicu.

Che-Vu, a kad su Švabe naučnim metodama organizovale sistem koncentracionih logora sa gasnim komorama i krematorijumima, to je bilo baš evropejski i civilizovano.

Prvo počistiti svoje dvorište, pa ispred kapije, pa polako i ulicu.

Slažem se. Al to ne znači da treba tolerisati kad neko nazove tebe ili neki drugi narod ljudožderima samo zato što ne spadaju u razvijene zemlje.

Jovo, pronadji trunku pro-evropejizma u mojim komentarima. I nemoj da me vučeš za jezik da ih tražim po tvojima.
Oduvek sam se zalagao za mir, blagostanje i iznad svega PACIFIK.