Prijava

jovo jedino nestorianci podrzavaju istinski rs nemoj srecu trazit medj drugosrbima

Al to ne znači da treba tolerisati kad neko nazove tebe ili neki drugi narod ljudožderima samo zato što ne spadaju u razvijene zemlje.

Hmmm….
Ako te Maori u 20. veku nazovu ljudožderom - i pazi - Maori jesu do nedavno bili istinski ljudožderi, tako da za razliku od nas emancipovanih znaju o čemu pričaju, jer su to BILI, ali nisu više.
Ali te smatraju ljudožderom ne zato što im je neko isprao mozak anti-srpskom propagandom nego pazi sad - SAM SI TI REKAO, a ostatak plebsa ti ili skandirao ili u najmanju ruku ti nije kontrirao.

Nemo se ljutiš, morao sam da isprobam negde da l ima prođu u pisanoj formi

Ako misliš na Šešelja, on je budala a i ti što su ga podržavali, ali kakve to veze ima, to su samo glupe pjesme.

Onda je i Tomašević ljudožder, i on je pjevao Večeras je naše veče, večeras se Tuđman peče, nek se peče i okreće, ko ga jebe nije imo sreće.

Caravan in a ditch > Willma
Sećam se Lusi se baš smejala, posle bacala peglu, slošilo joj se od lošeg vina.
Ja je pitao:

-Lusi jel si nekad pila loše vino?
-Jesam.
-I? Kako je bilo?
-Dobro.

drugosrbi: pOcIsTiMo sVojE dVoriStE
pkidui: kod nas toga nema

Pogotovo ako imaš u vidu da su se razvijene zemlje u značajnoj mjeri obogatile pljačkanjem tih koje ti nazivaš ljudožderima, uz pokoji genocid tu i tamo.

Nije to pljačkanje, to se zove osvajanje, znači došli su tamo zaratili i pobedili u tim ratovima. Teško pobeđenima, što govoraše latini. A ovi drugi su izgubili dobrim delom jer su bili pajsad ljudožderi. Dakle niko tu nije zao ili potonji, potrefilo se da su jedni bili u mnogo boljoj poziciji da se brže razviju i toeto, nema kmečanja. Da nam dođu sutra vanzemaljci, možda bi u pojasu oriona na nekoj raskrsnici njihovih metropola mali zeleni hipici jednako skvičali o kolonizaciji, no… rezultat bi bio isti

Nije to pljačkanje, to se zove osvajanje, znači došli su tamo zaratili i pobedili u tim ratovima.

najpoznatija cuvena bitka izmedj zapadnojevropske gamadi i crvenokozaca

sirenje katolicasntva po afrikama se zove prosvetiteljstvo sig

@Jebač

Znači genocid je genocid samo ako ga izvrši neka slabija strana, a inače je osvajanje?
Interesantna logika.

Genocid je ako te nabede to je to bukv, vis da ni svabe nisu pazarile za wwii ni kroasani za beba logore

politicko pitanje jedino se plidui pecaju na pRaVdU

Nisam upoznat sa primerom gde ga je izvršila slabija strana buraz, nazirem malko šta je iza krivine ovog trnovitog puta ali pustiću te da nas tamo odvedeš

Po jebačevoj logici - chad Šiptari osvojili virgin Srbe.

Slabija je strana ona koja je slabija u odnosu na neke međunarodne arbitre, ili ona koja izgubi rat.

Nijemci su bili slabija strana jer su izgubili rat.

I rs bila slabija strana bukv (nato ucesce)

jbt kako ljudi uvek zaborave ko je kumovao raspadu yu, nego fazon ee mi smo bilia agresori kurac palac velika srbija kmecanje, srbi real hteli samo da zadrze granice sa kojima su usle u prvu yu

Slabija je strana ona koja je slabija u odnosu na neke međunarodne arbitre, ili ona koja izgubi rat.

Nijemci su bili slabija strana jer su izgubili rat.

I zato je Srbija bila jača od Nemačke punih 19 minuta nakon kraja drugog sveckog.

Ja se sjećam nekog teksta što je pisao Marko Vidojković gdje govori kao mi Srbi treba da se pokrijemo po ušima jer smo izgubili ratove. Kao jeste, bilo je i nad Srbima zločina, ali to nikog nije briga, jer smo mi izgubili rat i treba da začepimo.

Krajnje destruktivna, autošovinistička priča.

Prvo što u Bosni nismo ni izgubili rat, na Kosovu jesmo.
Drugo, sve i da smo izgubili rat, zar je u redu tek tako se pomiriti s tim da istoriju pišu pobjednici.

Ja sam cuo da treba da nas bude i blam sto smo bombardovani. O kosovskoj bitci da ne pricamo kako smo varvarski turcima jebali mame na danasnji dan ubili im presednika