СП у фудбалу - Јужна Африка 2010

  1. Nema veze :)

    Da primetim još nešto:

    Ona retard reklama o Jelen pivu kad oni gase televizor dok naši (pazi sad) pucaju penal, mora da se promeni iz osnova...treba da gase TV kad branimo penal :)

  2. Meni pričaš, ja otrčala u kupatilo i zatvorila se kad je Podolski pucao. Čim su se televizor i drugarica i razdrali izletela sam big style, i parketom se klizala na kolenima, ko ja da sam mu odbranila.

    Reklama ima suštinsku grešku, apsolutno se slažem :D

  3. Meni pričaš, ja otrčala u kupatilo i zatvorila se kad je Podolski pucao. Čim su se televizor i drugarica i razdrali izletela sam big style, i parketom se klizala na kolenima, ko ja da sam mu odbranila.

    Ahahahahaha, carice! Ja nisam smeo zadnjih 20 sekundi da gledam...al sam ipak smogo snage. Svejedno, smesta da Jelen marketing tim menja koncepciju reklame...

    A o sledećoj utakmici daću neki preview kad sam hladne glave...npr sutra, ne usuđujem se sad :)

  4. Kad smo kod reklama, koja je poenta one druge gde u jednom trenutku ptičurina koja predstavlja belog orla ulazi u sobu i ovi s u fazonu:
    "Gde si brate beli orle? Ajd na vopi! Srbijaaa!"
    !?!?!?

  5. Poenta je da su muskarci sagoreli po glavi i da im fudbal i pivo bude primalne nagone.

    Jeste da to nije daleko od istine, ali ipak nije lepo tako da nas nagrde. :(

    :))

  6. Ta reklama je u skladu sa pokretom klasičnog retardizma. reklama za paljevine...inače ja nisam vido reklamu, al mi pričo jedan lik: Reklama za neki kikiriki, kao sede dve ili tri ribe, jedu kikiriki i gledaju fudbal, i jednom jedna od njih pita: A zbog čega mi gledamo ovo?, a druga joj odgovori: Pa zbog kikirikija! :)

    meni to kul!

  7. Pazi, sve ja to razumem, ja se prva udubim kad gledam tekmu. I zato i ne smem da gledam u kafiću jer bežim u kupatilo kad je penal, psujem, klanjam se televizoru alah-style, kao danas npr kad je penal odbranjen, al majku-mu-staru ove reklame stvarno vređaju intelekt :D

    Inače, meni da neka ptičurina uđe u stan, popila bi bejzbolku u glavu i koleno u reproduktivne organe, ne bih je sigurno zvala na pivo :D :D :D

  8. Ахахахах, за све ове коментаре у последњих пола сата-сат времена. :)

  9. Може мени неко да објасни ону рекламу кад онај џак цемента даје гол? :)

  10. Fala, Stivčo, i u ČRČino i u moje ime :) EDIT: Sad tek uočio starog minera Tuluma :)

    Pazi, sve ja to razumem, ja se prva udubim kad gledam tekmu. I zato i ne smem da gledam u kafiću jer bežim u kupatilo kad je penal, psujem, klanjam se televizoru alah-style, kao danas npr kad je penal odbranjen, al majku-mu-staru ove reklame stvarno vređaju intelekt :D

    koliko si u pravu! ali alah-style...mora daj Bože da odimam i steknem parica, Brazil 2014. hir aj kam :) pa tamo da bude alah-style :)

    A o ptičurini...glupost, totalna, stavi pivo i dva muška idiota u reklamu i deljaj!

  11. А смокији кад играју фудбал? :)
    Похвале иду и Тулумбаћу, на равне части, Грофе. :)

  12. Jebeno je u Brazilu, ne bih sa ja kacio sa njihovim nindzama. :)

    Kad bude opet u Evropi SP, tu cu mozda nekad da idem. Medju nindze - nema sanse. :)

  13. ispravio sam Stivi Dž...nisam vido :) Sori, Tulume :)

    Nego kad igraju Južna Afrika i Francuska, sve osećam da će dođe Mendela i da kaže: Koji su naši? :D (iako se apsolutno slažem sa svojim posterom o nacionalnom identitetu).

  14. I ja blagodarim Стивенe.
    Nego za smoki, ja ne veruem koji su rasisti ispali, pa gde je neki čoko-smoki!?

    Nego Grofe, zamis'i kako bi me gledali da sam danas u nekom kafiću počela da se klanjam Stojkoviću? :D
    Bilo bi Antiću imaš neki višak ludačkih košulja i za navijače!?

  15. Peki:

    Za Novu godinu ima da vidiš isti taj cement kako donosi poklončiće deci. To je najgori vid reklama, sezonske...čestitam-vam-uvođenje-telefona reklame ;)

  16. Људи, Хитлер реаговао па пораз Немаца!

    http://www.youtube.com/watch?v=3SkTLBzwyMM

  17. Kad bude opet u Evropi SP, tu cu mozda nekad da idem. Medju nindze - nema sanse. :)

    Lepo ja kažem, nisam sad hladne glave. Dobro onda 2018.a godina Majka Rusija :)

    U Brazilu se ono ni Simpsonovi nisu proveli. :)

    EDIT: Brka se taj Hića u sve.

  18. КиНДАповали Хомера, ако се добро сећам. :)

  19. Jaaaooo Peki, svaka čast kad ga pre nađe i kad ga pre izbaciše!!!
    Vrhunski!!! :D

  20. Nego Grofe, zamis'i kako bi me gledali da sam danas u nekom kafiću počela da se klanjam Stojkoviću? :D
    Bilo bi Antiću imaš neki višak ludačkih košulja i za navijače!?

    Ja prvo kakav sam pomislio bi: Koja paljevina! :D

    Al s obzirom kako sam ja danas alah reagovao, mislim da ne bi ni primetio da si nešto čudna :)

    Jes more, Stivčo, kindapovali ga, pa neka žičara valjda beše :)

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.