СП у фудбалу - Јужна Африка 2010

  1. svaka cast Hecfeldu a ja sam vjerovatno zavrsio sa kladjenjem do daljnjeg.

  2. Južna Koreja će sve da gazi. Pa i Argentinu.

  3. @banic
    Al zamalo :D

  4. Kolji Francuze! Kolji! :)

  5. Имам неки јебени осећај да ћемо да полупамо пичке Немцима... им'о сам тај осећај и против Гане ал' јбг.

  6. Pantelic je konacno nasao nacin da pomogne reprezentaciji. :))

    Joooj, sto bih voleo da Francuzi izgube i od Vuvuzelandjana u poslednjem kolu. Da imaju 0 (nula) bodova. :)

  7. Francuzi vec imaju jedan bod.
    Ovi Slovenci me iznenadjuju,Argentina gazi kao sto sam i rekao,Francuzi neznaju nista kao sto sam i rekao,Brazil i ovako i onako , tek treba da se pokaze,sve u svemu , moja predvidjanja se ostvaruju.....

  8. Laki, moja greska. Mislio sam, da ne postignu gol, kao 2002. Jes' neka nula, jebes joj mater.

  9. Енглези изгубише бодове против Алжира. :)

  10. Kako se Slovenija sjeba, mogli su lagano da budu prvi. Ovako sad racunaju, jebem ih u usta.

  11. Znači volim engleze svim srcem, ali koliko su igrali kao babe, ovo nije normalno!!! Značiii, strašno!!!
    Da sam Kapelo sve bih ih istukla sad u svlačionici!!!

  12. Ovi Englezi su smešni.

  13. Значи, Словенија је данас ладно могла да обезбеди прво место!

  14. Jedna od najlosijih utakmica do sada. Razocarali su me Englezi, kad mogu sebi ovo da dozvole, strasno!!

  15. Ово до сада је необично - сви већи фаворити (осим Бразила и јужноамериканаца) сада се боре да не испадну из групе. Мора да је од оне "џебане" лопте...

  16. Inace , ovo je prvo SP koje se prati na Vukajliji :)

  17. Jes, Laki... :)

    Гроф Влатко Паскачић
    11.06.2010. izmeni obriši

    Odlična najava!

    Inače ovo je prvo svetsko prvenstvo u fudbalu koje je Vukajlija dočekala.
    Mogo bi Kaizen da stavi u logo neki fusbal, ko gugl i jutjub npr :)

    :)

  18. Jeeeste, iovako će da spale sve nas koji gledamo fudbal zbog bezbroj postera,definicija & vuvuzela, samo još i logo fali.
    Nije Kaizen lud da ga kamenuju mailovima i prigovorima... :D

  19. dobro bre, ČRČ to sam tad reko, kad nije bila tolika euforija :)

  20. Oh, vat a mistejka aj mejka, nisam gledala datum, sorry :D

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.