СП у фудбалу - Јужна Африка 2010

  1. "Ne brini se, nije taj Stojkovic nesavladiv" - hahahahahahaha. :)))

    Odakle ovo izvuče?

    Kako ti bre, Stivčo, samo doneo dva boda, čovek dao gol. :) valjda

  2. E, ljudi, ladno fensi Nebojša sa SOS-a priča realno :) Ne mogu da verujem.

  3. У првом колу. А тад га нисам ни имао у тиму, а и да јесам исти курац, не рачунају ми се бодови из првог кола.

    Зола, хоћу. Мени Кол донео 9, није лоше. :)

  4. Iz onog klipa sa Hitlerom.

    Inace, Peki, logika ti je glupa do bola. Sad ih ima skoro milijardu i po pa opet nemaju po jednog Maradonu i Ronalda.

  5. Aha, St, pa ne znam, radi kako miliš da je najbolje, taman me podsetiste da se ulogujem :)

  6. e znate da ce se svetskog prvenstva godine 2042 predstaviti novi trofej?Na ovom sadasnjem ima mesta za imena 17 pobednika,kad se ta mesta popune,nema dalje,novi trofej.I sta mislite ko ce pobediti 2042?Probajmo da naslutimo buducnost.
    Evo ja kazem da ce to biti Kina!

    slazem se

  7. То и ја кажем.

    Мислио сам на Тулумов пост. Па јебем му матер, није фудбал стони тенис. Мало рекламе. :)

  8. Ja da ponovim da nije bitno ko će da osvoji, nego da li ćemo i mi da se upišemo :)
    Bilo bi lepo, baš!

    A Grofe, veće su šanse da dobijem zeleno svetlo da idem na mesec, nego na SP u Brazil :D Za početak idem na olimpijadu 2012, i lagano pravim podlogu za 2018. :)

    Nego, drugari, kakve su procene za Gana vs Kenguri?

  9. Нерешено.

    Е, да. Слажем се са тобом.

    Ja da ponovim da nije bitno ko će da osvoji, nego da li ćemo i mi da se upišemo :)
    Bilo bi lepo, baš!

  10. Ахахах... Ја бих уствари волео да буде нерешено, али немам представу како ће се одвијати.

  11. Ма пада икс.

    Иначе рећи ћу вам сутра, ако будем сањао. Иначе сам сањао 1-0 за нас.
    Рекао ортаку јуче:"Сутра добијамо 1-0, ако хоћеш стави паре, долази сигурно". Иначе ово ми није први пут да сам "прогнозирао" неки спортски резултат. :)

  12. Ajde Burgija ne seri. :))

    Sutra svim srcem uz Kengure. Kangaruuu, Kangaruuu, Kangaruuuu

  13. A Grofe, veće su šanse da dobijem zeleno svetlo da idem na mesec, nego na SP u Brazil :D Za početak idem na olimpijadu 2012, i lagano pravim podlogu za 2018. :)

    Ma živa i zdrava ti do tad bila, a za planove i njihovo ostvarenje je lako, kad se hoće!

    Što bi reko Hemfri Bogart aka Rik:

    Yvonne: Where were you last night?
    Rick: That's so long ago, I don't remember.
    Yvonne: Will I see you tonight?
    Rick: I never make plans that far ahead. :)

    Gana vs Kenguri?

    2:0 za Ganu! Mada ne znam možda se i ovi Oziji napale, a zbog naših teo bi da padne iks...al nekako hoću da mi i Ganci prođemo...

  14. Vlajko, kako mislis da mozemo mi i Ganci da prodjemo?

    Za to treba mi da dobijemo Ozije 5:0 i Gana da dobije obe.

    (mozda ne bas 5:0 ali treba nesto mnogo)

  15. Gianfranco Zola
    pre 3 minuta
    Иначе рећи ћу вам сутра, ако будем сањао. Иначе сам сањао 1-0 за нас.
    Рекао ортаку јуче:"Сутра добијамо 1-0, ако хоћеш стави паре, долази сигурно". Иначе ово ми није први пут да сам "прогнозирао" неки спортски резултат. :)

    A el sanjaš na porudžbinu, imam nek prazne listće za loto, greota da propadnu? :D

    Meni sve nešto vuče iz iksa u hmz... Iz iksa u Ganu.
    Deluju mi jači, a siroma kenguri mi deluju istraumirano posle Nemaca, izvori bliski njihovm štabu kažu da su se žalili PETA-i. :D

  16. Немам ја толику моћ. :)

    Мада јесам ја прогнозирао два-три дербија и још неку утакмицу.

  17. Зола, имам питање у вези фантазија, поставићу га на тој теми.

  18. Ja danas planirao da idem do kladionice i uplatim Jovanovic daje gol i da mi pobedjujemo, imao sam neki osecaj... Al, jebi ga, nisam... Glup sam!

  19. Vlajko, kako mislis da mozemo mi i Ganci da prodjemo?

    Za to treba mi da dobijemo Ozije 5:0 i Gana da dobije obe.

    (mozda ne bas 5:0 ali treba nesto mnogo)

    Па ако становници Гане добију кенгуре и одиграју икс са Швабама, а ми исто победимо кенгуре, онда пролазимо и ми и Гана.

  20. Vlajko, kako mislis da mozemo mi i Ganci da prodjemo?

    Jebem li ga, reko sam da bi hteo...al ono što ja hoću i šta biva su pet različita pojma :)

    Ja danas planirao da idem do kladionice i uplatim Jovanovic daje gol i da mi pobedjujemo, imao sam neki osecaj...

    Da citiram Tuluma:

    Ajde Burgija ne seri. :))

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.