СП у фудбалу - Јужна Африка 2010

  1. Млато, да ли си то ти? :))

  2. становници Гане

    ahahahahaha EDIT: Koja ti je ova budala na avataru? Ne mogu da prepoznam :)

  3. Inace, Peki, logika ti je glupa do bola. Sad ih ima skoro milijardu i po pa opet nemaju po jednog Maradonu i Ronalda.

    Брате, јел си гледао ти филм "Кунг-фу фудбалери"? :)

  4. Дипломатски говор. Политички коректан. :)

  5. Ахахах, Пеки. :)

  6. Vlajko, ne serem, ozbiljno. :) Inace, kladionicu ne igram na veliko, vec cisto iz zajebancije, na male uloge. Tako da ne bih mnogo dobio...

  7. Vlajko, ne serem, ozbiljno. :) Inace, kladionicu ne igram na veliko, vec cisto iz zajebancije, na male uloge. Tako da ne bih mnogo dobio...

    :D e ne znam šta da ti kažem, ako si ozbiljan, budi drugi put i ozbiljniji s uplatom, odnosno konkretniji :)

  8. Пеки д бој
    Брате, јел си гледао ти филм "Кунг-фу фудбалери"? :)

    Ja sam gledala "Igraj kao Bečam" najgluplji film veka! :D :P

    Sprdam se malo, a sve zaboravljam da vas pitam, šta mislite o razvoju situacije u grupi C? Tj ako mi u našoj završimo, daj Bože, kao drugi, ko nam se smeši sa vrha grupe C?

  9. ahahahahaha EDIT: Koja ti je ova budala na avataru? Ne mogu da prepoznam :)

    Иначе стварно се тако каже. Становници Гане. Имао на тесту из српског, ја написао Гањани. :)
    А на аватару је дотични судија са меча.

  10. Sprdam se malo, a sve zaboravljam da vas pitam, šta mislite o razvoju situacije u grupi C, ako mi u našoj završimo, daj Bože, kao drugi, ko nam se smeši sa vrha grupe C?

    E to je već viša matematika, da pitamo Mlatu, Zolu (sorry guys) ili Tobića iz Kurira? :)

  11. @Stiven
    Ma jok bre, ja uglavnom pogađam k'o Pele :)

  12. Ja sam gledala "Igraj kao Bečam" najgluplji film veka! :D :P

    Sprdam se malo, a sve zaboravljam da vas pitam, šta mislite o razvoju situacije u grupi C? Tj ako mi u našoj završimo, daj Bože, kao drugi, ko nam se smeši sa vrha grupe C?

    Ако ниси гледала Кунг-фу фудбалере, ниси ништа видела. :)

  13. :D e ne znam šta da ti kažem, ako si ozbiljan, budi drugi put i ozbiljniji s uplatom, odnosno konkretniji :)

    Ne isplati se meni da budem konkretan, iz gore navedenog razloga :)

  14. Ово за Пелеа је добро. :)

  15. Au Peki sad si mi zadao domaći. :D

    Pa šta ako je viša matematika, ova tema i služi za pametovanja tog tipa :D Inače mene su englezi razočarali dibidus! Volim ih, opasno, ali ova igra nije ni za školsko...

  16. Е да, да споменем да сам сањао и црвени картон синоћ, али сањао сам да ћемо ми добити један. :)

  17. Добијају Словенце, а Амери Алжир. Мада, ко ће га знати...

  18. Dada to za Peleta je eksta, a i prošli članak je bio vrhunski, volim ove top 10 :D
    izjave

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.