СП у фудбалу - Јужна Африка 2010

  1. @church pub
    Čitao sam i to i ne sviđa mi se što je dosta tih izjava direktno vezano za politiku i odnose između zemalja učesnika SP. Ako se gledaju čisto sportske izjave, meni su najbolje 9. i 10.

  2. Каквих идиота све има. :)

  3. Pa, baš zato što su povezane sa politikom i zato što su oštre i neprimerne, članak se zove "10 najgorih izjava sa svetskih prvenstava"
    Smatram da je dobro znati ovakve stvari, ne mora sve da bude on the bright side of life, turu, tu tu tu tu ...
    Članak je zbog toga po mom mišljenju odličan. Ne zabavan toliko, samo odličan, vidiš kakvi su sve ljudi ranije bili u tom svetu...

  4. Оно за кеву на дрвету... Сад би га разапели у Енглеској. Ма и код нас можда.

  5. Гана - Аустралија 0:0
    Моја "прогноза".

  6. Моја прогноза 1-1

  7. Samo da bude nereseno. Tipujem na 0:0.

  8. Реално речено, Холанђани увек имају најбоље дресове.

  9. Sad ce jedan Snajder iz daljine da zahefta.

  10. Hahahaha, sta sam rekao.. :D :D

  11. Bravo Snajderu, imam ga na Fantaziju. :)

  12. Kako se Afelaj izomasivao jbt.
    Sada navijamo za Kengurue.

  13. Navijamo da Ganci ne pobede.

    Sad bre ovo sve zamrseno, ne znam da li nam odgovara da budemo 1. ili 2. :)

    U grupi C se bas zakuvalo. Nadam se da ce Slovenci proci dalje.

  14. Cuj nece.. ima da budu prvi.. bolje mi da budemo drugi.. :lol:

  15. Навијамо за нерешено.

  16. Vidis, Stivene, ako Australija dobije Gance 2 razlike, nama i remi sa Kengurima odgovara da idemo dalje. Pod uslovom da Nemci nakantaju Gance. :)

    E sad, ako ne mozemo da dobijemo Australiju, nego moramo da kalkulisemo, onda bolje i da ispadnemo odma'.

  17. Која би дискусија била да одемо даље, па да играмо са Словенијом. :)

  18. E sad, ako ne mozemo da dobijemo Australiju, nego moramo da kalkulisemo, onda bolje i da ispadnemo odma'.

    Слажем се у потпуности.

  19. Тренутно је нерешено, али се Кенгурима изгледа не пише добро.

  20. Ma izdrzace Kengurci. Gana veze nema, ukenjalo ih protiv nas i to je to. :)

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.