СП у фудбалу - Јужна Африка 2010

  1. Жутима не гине вешање :)

  2. http://farm2.static.flickr.com/1366/4721376660_c3e18cd86e_b.jpg

    Da mi budemo odigramo ovako naNdzarasto protiv Kenguraca i Bog da nas vidi :D

  3. Stojanović prenosi tekmu kao da su mu pre pola sata streljali celokupnu familiju. Serem mu se u razdeljak, gori je od Laze Bakmaza kad prenosi Hajduk iz Kule.

  4. Најјаче је што је он убеђен да ако Шпанија изгуби уједно и испадају. То уопште не мора да значи. Шта ако изгубе, па победе Чиле 2:0, а Швајцарска изгуби од Хондураса 1:0??? Мамлаз.

  5. Људи, јесте ли видјели каву је голчину Виља увалио!! Онај дриблинг! Брате мили! После Мајконовог гола, овај ми је најбољи досад. Од оних које сам видио. Који је вама најљепши гол досад?

  6. Овај Виљин је најбољи,бар по мени.

  7. Онај први што је дала Јужна Африка. Много добар шут.

  8. Е да, и тај је добар.

  9. Виљин први нисам видео ал' ево дао је и други. Био ми је омиљени страни играч после Зидана и Аимара који су у пензији тј. Пабло ће ускоро тако да је Виља претио да ми буде главни активни играч ал' се сјебао што је прешао у Барселону. Сад га не волим.

  10. Ma bre gol onog Severno Korejanca Brazilu, i onaj Drogbin Brazilu :)

  11. Дрогбин исто нисам видео. Јебено!

  12. Hahaha, Aco legendo!

    "Evo penala za Spaniju..." tonom kao da je rekao "U toku je 25. minut"

    :))

  13. Hahaha, Aco legendo!

    "Evo penala za Spaniju..." tonom kao da je rekao "U toku je 25. minut"

    :))

    Ахахахах кретенчина. :)))

  14. Овај Чисс Навас је глуп као курац. Дечко добије 25 лопти једну једину не успе да убаци како треба јебем га смотаног.

  15. Зато је Силва краљ.

  16. А ја лепо кажем да овај Навас није ни за курац.

  17. Stojanović prenosi tekmu kao da su mu pre pola sata streljali celokupnu familiju. Serem mu se u razdeljak, gori je od Laze Bakmaza kad prenosi Hajduk iz Kule.

    Ahahahahahahahaha. Stvarno bre, pojačao sam televizor na 30 i kusur :) ništa ga ne čujem...ali Lazo Bakmaz :)

    e jel se ovom Vilji smanjuju poeni što je promašio nalpe?

  18. Смањују му се 2 поена, али с обзиром да ти је капитен, дупло се смањују, тј за 4.

    Иначе, Стојановић каже да Пике изгледа као да се лоше бријао овог јутра.

  19. а онај се презива Welcome, хахаха

  20. Welcome, хахаха

    :D

    e majke mu ga, al dobro, mnogo je i ovo što je dao, za koga je dobro je :)

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.