СП у фудбалу - Јужна Африка 2010

  1. Е, а која вам је химна најљепша? Мени италијанска и француска. Још кад италијански навијачи, који су по природи музикалан народ, запјевају на трибинама, их!

  2. Мени моја најлепша, није што не наша, али највише ми се свиђа. Мада шпанса и италијанска су добре такође.

  3. Бразилици имају веселу.. Но и даље наша ;)

  4. Honduras ima do jaja himnu. Kao neka serenada. :)

  5. Ali su zato Portugalci danas pevali najglasnije :D
    Možda su zato i napunili Koreju onaku :p

  6. наша се не пика :-)

    а јапанска? :-)

  7. Naša himna je paćenička.

    Ostale mi sve isto zvuče, jbg kad nisam muzikalan. A najjače je bilo kad je komentator reko na izvođenju paragvajske himne: Da čujemo himnu Paragvaja..."Republika ili smrt!" :)

  8. Човече, ови Грци играју одвратан фудбал, ја би им забранио да играју овако. Они са 6 одбрамбена играју, пизде.

  9. Боље играти против Аргентине са 6 одбрамбених него примити 6 комада.

  10. а како је фаца овај Самарас! замишљам га са копљем и оним античким сандалама како се бори против Гвозденовићевих Персијанаца :-)

    а Аргентинци, сви са зајебаним фацама, ко одбјегли робијаши. недо Бог да оног Верона сретнеш неђе у мраку

  11. недо Бог да оног Верона сретнеш неђе у мраку

    hahahahaa!! svaka čast za komentar, mada iskreno nije jedini, tako lep, ja što više popunjavam album to se više traumiram, pravo da vam kažem...

  12. hahahahaa!! svaka čast za komentar, mada iskreno nije jedini, tako lep, ja što više popunjavam album to se više traumiram, pravo da vam kažem...

    Па зар ниси већ попунила? :) Јел имаш 234? Тај је најружнији :)

  13. Nisam još, ja to polako fali mi još 60-70. :)
    Ček da vidim...

    Eeee nemam Hameura Bouazzu, neki lepotan, a? :D

  14. Видећеш, само пази, ја сам се уср'о кад сам га видео...

  15. Хаха овај зајебао оног из Динама што је избацио са гол линије. Који промашај. Драго ми због Палерма али се надам да ће да испуше у следећој рунди, онај Марадона нервира до јаја...

  16. Moram nekog da zamolim da mi otvara kesice sličica sad, ne bih 'vako mladu srčka da me strefi. Hvala na upozorenju :)

    Nego, prognoze za četiri sutrašnje tekme? :)

  17. Нисам способан за критичко и објективно посматрање ствари.
    Тако да је мој једини одговор - добијамо Кенгуре!

  18. Хаха овај зајебао оног из Динама што је избацио са гол линије. Који промашај. Драго ми због Палерма али се надам да ће да испуше у следећој рунди, онај Марадона нервира до јаја...

    Дефинитивно један од највећих промашаја икада. Срамота.

    Nego, prognoze za četiri sutrašnje tekme? :)

    Енглеска-Словенија 1-0
    САД-Алжир 2-0
    Немачка-Гана 2-0

  19. Чрч паб је женско! Брате миили!!

  20. Moćna Južna Koreja!

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.