СП у фудбалу - Јужна Африка 2010

  1. Ko dira, ČRČ ? :)

    baniću, svaka čast na avataru, ja za braću Nigerijce navijao :)

  2. евомене
    pre 27 minuta
    Чрч паб је женско! Брате миили!!

    Daaaa, pa? :)

  3. e stvarno, ja ne mogu da provalim zašto je ovo evomene napisao :) zna li ko? zna li bar e.m.? :)

  4. Како је могуће да није до сад провалио? :)

  5. ahahahaha, ma on je car! ja pa mislio da je nekom drugom reko to! listam, listam i ne mogu da nađem :)

  6. Немци има да самељу црнце, као и Енглези Словенце. Објективно, ми смо квалитетнији од Кенгура, као и Амери од ових Арапа. Ето чет'ри фикса, па шта буде :)

  7. То он исказује своју шокираност новим сазнањем. :)

  8. То он исказује своју шокираност новим сазнањем. :)

    ma kralj! :)

  9. Ко је Лариса Рикелме и што сви причају о њој?

  10. Сконт'о сам сад. Због добре сисе.

  11. нисам знао да је женско, озбиљно

  12. Na mom avataru: Miroslav Klose.

    Влајко, како бре Клосе? Ил' ја добро не видим...

  13. па Клосе је сиса

  14. Na mom avataru: Miroslav Klose.
    Влајко, како бре Клосе? Ил' ја добро не видим...

    evo ti odgovora:

    па Клосе је сиса

    :)

    zajebavancija bre :)

  15. What's the difference between a tea bag and the England Team? Tea bag stays in the cup longer

    :)

  16. My PC got a Robert Green virus... Now, i can't save anything :(

  17. What's the difference between a tea bag and the England Team? Tea bag stays in the cup longer

    Ахахахаххахахахахаха...генијално!!!

    Јој једва чекам утакмицу, све бих дао да их Словенци победе! Или бар Х да извуку...

  18. Хехе, Пеки, није лоша :)

    Не знам, али мислим да ће сви фаворити данас да добију, с тим што највећу предност дајем Немцима. Црнци ће да прођу као боси по трњу! Оба гола су дали из пенала, од којих је један крајње сумњив. И Кенгури и ми смо их надиграли с играчем мање. Њихова игра - ништа посебно, црнци к'о црнци, сирова снага, мозга нема ни у најави. Швабе сигурно неће да се уздају у повољан сплет околности, већ ће да насрну од самог старта. Наравно, без сумње, квалитетнији су мнооооого!

  19. Е људи, да не зна неко случајно, да ли је тачно да се брише један жути картон из групе, нпр. неко добио жути у првом и у трћем колу, да ли ће он играти осмину финала?
    Неки кажу хоће, неки неће.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.