СП у фудбалу - Јужна Африка 2010

  1. после четвртфинала се бришу жути картони

  2. Uvek su se poništavali kartoni iz grupnog dela takmičenja.

    Ja se nadam da će Englezi da razbucaju Sloveniju, jeste da su bili tunjavi, jeste da su igrali kao tetke, ali baš ih volim, greota ljudi :) znam da su ovi tu kao naše dalje komšije i ex-braća al ono...
    Dovoljno je što su ispali Francuzi, ne mora još čistke da bude... :D

  3. Браво Амери, заслужено!

  4. znači da ako slučajno prođemo najverovatnije igramo singlezima m?

  5. Ne nego sa Amerima.
    Ameri su ovim golom u 90. postali prvi u grupi, a Englezi pali na drugo mesto zbog gol razlike.

    Mislim ako podrazumevamo da cemo mi biti drugi.

  6. Ако победимо идемо даље.

    Е сад, ако Немци победе, због гол разлике би били први, а ми би ишли на Амере.

    Ако буде нерешено Гана-Немачка, идемо на Енглезе.

    Ако Гана победи, идемо на Амере.

  7. Управо пратим на једном форуму везаном за Амерички фудбал (америчком форуму), попалили се Амери. :)

  8. Немци добијају Гану, осим можда ако и овде не добију црвени картон.

  9. Ето, опет ја не одиграм оно што кажем и, наравно, изађе!

    Него, људи, гледајте ово чудо на Вимблдону:

    Николас Маи - Џон Ајзнер 2-2 у сетовима (4:6, 6:3, 7:6, 6:7) и у петом је тренутно 26:27!!!

    Јес' да спамујем тему, али ће једино овде неко да прочита :)

    Едит: 27:27. Овде се не назире крај. 54 гема у последњем сету без брејк лопте!

  10. Ето, опет ја не одиграм оно што кажем и, наравно, изађе!

    Него, људи, гледајте ово чудо на Вимблдону:

    Николас Маи - Џон Ајзнер 2-2 у сетовима (4:6, 6:3, 7:6, 6:7) и у петом је тренутно 26:27!!!

    Јес' да спамујем тему, али ће једино овде неко да прочита :)

    Едит: 27:27. Овде се не назире крај. 54 гема у последњем сету без брејк лопте!

    Колико траје тај задњи сет, сигурно више од 2 сата...

  11. Немам појма, наставак од јуче. Знам само да је на путу да обори многе рекорде (укупан број гемова, број асова, трајање меча...)

  12. Ајзнер имао 2 везане брејк шансе, неискоришћене. 33:33.

    http://www.tennis-x.com/stats/tennisrecords.php - рекорди
    http://www.wimbledon.org/en_GB/index.html - лајвскор

  13. Остаје ми да навијаш за Шпанце, кад већ ови наши билмези нису могли да дају пишљиви го. И када смо баш морали да налетимо на јединог "рука у шеснаестерцу" слепог судију.

  14. pa da je bilo 7 penala, mi igrom nismo zaslužili da idemo dalje lol. ovako je pošteno i do jaja. šta fali? bili su na svetskom, realno je da nismo za dalje pa i da smo ih dobili 15:0.

  15. ovo što kaže Surovi, mada se meni naša igra protiv Ozija svidela, ostalo očaj :)

    inače,sad navijam za Urugvaj i Špance i Ganeze.

    Ko će od vas gde sad da pređe? :)

  16. Ју-ес-еј! Ју-еј-еј!

  17. Испушили су наши, нема више смисла да се прати.

    Испали су ми и главни фаворити, Французи. Јесте да их не волим иначе али још од Зидана, ја за њих навијам у фудбалу.

    Надам се само да усрани Аргентици неће освојити.

    Ако неко мора, онда Бразил ил' Португал.

  18. Јебеш ми матер ако ова говна жабарска не прођу групу са 3 бода!

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.