СП у фудбалу - Јужна Африка 2010

  1. Одоше жабари... какви тимови прошли, јбт, ми нисмо... која шанса пропуштена.

  2. Bravo, Slovaci...tekma za infrakt.

  3. mogli bi ladno do finala

  4. mogli bi ladno do finala

    jes da su izbacili svetske prvake, ali ja se ne bi zajebavao s Holandijom i Brazilom na toj strani žreba :)

    Jao koja li je ludnica sad u Slovačkoj...e sad mi krivo što mi nismo prošli...šmrc :)

  5. Finalisti sa prošlog SP-a bez pobede. Lepo. Zadovoljan sam. I Izner dobio 70:68 u petom setu. :D

  6. I Izner dobio 70:68 u petom setu

    То неки баскет, а? :)

  7. Koliko bi mi bilo drago zbog žabara samo da smo mi prošli. Ovako nije to to...

  8. То неки баскет, а? :)

    Previsok rezultat za prosečan meč na fajnal foru. :)

  9. 70:68??? Pa jel to humano? :)

    Koliko bi mi bilo drago zbog žabara samo da smo mi prošli. Ovako nije to to...

    pa dobro, što jes, jes...tako bi bilo bolje, ali ja sam prezadovoljan ispadanjem Francuza, Italijana i Australijanaca, greota mi za naše, Nigeriju i Novi Zeland.

  10. a mene hoce kladionica....samo nek se lome..

  11. Због оваквих ствари волим фудбал. Нек су их потукли. :)

  12. Koliko je do kraja bilo Slovacka - Italija?

  13. Не разумем питање.

  14. Ааа, резултат на крају. :)

  15. Много тешко питање. ;)

  16. Е нека су их Словаци добили, драго ми је. :)

    Барем смо бољи од Италијана.

  17. Бољи смо од прошлогодишњих првака и вице првака.

  18. Kako samo ovaj Honda igra...

  19. Ма и нисмо нешто бољи прошли од њих... ту смо.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.