СП у фудбалу - Јужна Африка 2010

  1. E pope mi se na kurac vise ovaj sa "Honduras je verovatno najslabija ekipa iz Juzne(?!) Amerike". Jebemu mater tupavu.

  2. Onaj moron sto je u studiji, neki valjda strucni konsultant. I pre jednom je rekao secam se odlicno. Djuricic ili Djuric, tako nesto, jebem li ga. Sa bradicom. Pogledaj na poluvremenu ili kraju utakmicu, videces na koga mislim.

  3. Ма нема шта да чекам, знам одма' ко је. Брате, то су ликови са пар разреда средње, не знам стварно што се чудиш...

  4. Узимају ови Шпанци првенство, сто посто. Много добро играју.

  5. Узимају ови Шпанци првенство, сто посто. Много добро играју.

    Мени су они били први фаворити и после пораза од Швајцараца. Тад их једноставно није хтело, а шутнули су 32 пута на гол.

  6. Ja sam igr'o sa 200 dindzi da ce da osvoje. :)

  7. Колко је добитак, иљадарка?

  8. Hiljadu i sto. Gajba piva i kusur. :)

  9. Ма говна, надам ће да испуше. Они и Аргентина су ми на врх курца. Ја сам игр'о за 100 кинти да ће да узму Французи... хехе каква је то испала тек.

  10. Hiljadu i sto. Gajba piva i kusur. :)

    То и није тако лоше... с обзиром да финале играју Бразил-Аргентина. :)

  11. E ovaj ovan, Djurdjevic se preziva.

    Cile ce da izbaci Brazil. :))

  12. Ja sam igrala 200 da uzimaju Englezi :D :D :D
    sprdnja :)

  13. С луд? :) Чиле испада вечерас, тренутно имају гол разлику 2-2, а Швица ако победи имаће у плусу сигурно. Ако Чиле не да гол (а даће им ови још бар 2), а Швица победи, бај бај Чиле. :)

  14. Pa da, AKO Siptari pobede. Ali ne da se Honduras tako lako, poznat je taj juznoamericki temparament. :)

  15. Цигла има да сруши Хондурас, опуштено...

  16. Englezi 100% ima da pobede :)))

  17. Ма није битно ко ће да победи у тим мечевима о којима ви причате, када ће Шпанци да освоје. :)...

  18. E moj Samhaine, uzdas se u coveka koji se zove Reto...