СП у фудбалу - Јужна Африка 2010

  1. Pa da, AKO Siptari pobede. Ali ne da se Honduras tako lako, poznat je taj juznoamericki temparament. :)

    Ахахах :)) Не знам само како су се све јужноамеричке екипе нашле у истој групи, мора да се зајебали. :)

  2. Ja sam igrala 200 da uzimaju Englezi :D :D :D
    sprdnja :)

    Која квота на Енглезе?

  3. Хаха види стварно се лик зове Рето... е у курац...

  4. То бре, ово ће коштати све који на фентазију имају шпанске дефанзивце и Касиљаса. :)

  5. Не се узбуђујте. Ово што су Чилеанци дали гол, је чиста случајност...

  6. Ако Зека каже, онда ће да буде тако... ;Д

  7. Пеки, шта се радујеш туђој несрећи, бре? ;)

  8. Аууу шта је промашио Суазо стерам му га чичи.

  9. Мада Самхаине, теби и није тако лоше што ти је капитен Циглер, он као одбрамбени добија 4 поена ако не приме го. Дупло као капитен и плус за минуте и одбрану, то је 16 поена минимум.

  10. Је л' то онај Суазо што је играо за Интер?

  11. Meni sad krivo što sam menjao Iniestu za Ćavija posle prvog kola. A da ga nisam zamenio tuki bi dao gol.

  12. Тај је био добар у Интеру... ал' на ПЕС-у.

  13. Пеки д бој, pre 9 minuta
    Која квота на Енглезе?

    13,5

  14. Тај је био добар у Интеру... ал' на ПЕС-у.

    хахахаххаах...да, да, да...мени је редовно био у првој постави :)

  15. Ма да, брз до јаја... да видите каква квота била на Французе, неких 25... сад да се вратим ставио бих 200 кинти... и Пеки примиће ови гол јбт, видиш да их ломе...

  16. "мислим...да се не лажемо...десило се мени ко клинцу пар пута док сам гледао "Змајеву куглу" да кад севне бутка оне рибе, да дође до неких међуножних активности...али брате...цртаћи...кулук"

    Хаха, легендарно... овог се увек сетим... ;Д

  17. Ххахахаха...па искрено...само треба да пише на крају "куку", а не кулук. То је била грешка у куцању.

  18. Јбг, овако је отишло у историју...

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.