СП у фудбалу - Јужна Африка 2010

  1. Иначе, ако Шпанци не дају још неки гол и заврши се овако, Швајцарцима треба победа од бар две разлике.

  2. Sad sam popunjavala parove za osminu finala u albumu i priča kaže sledeće:
    URUGUAY - South Korea
    Deutschland - ENGLAND (ovo je moja nada)
    NEDERLAND - Slovakia
    PARAGUAY - Japan
    USA - Ghana (ovde mi je 50-50, Ganci davali golove samo iz penala, možda počnu i da igraju)
    ARGENTINA - Mexico
    BRAZIL - Chile
    Espana - PORTUGAL

    do duše sačekaću pa ću da editujem ova poslednja 2 para bude li promena :)

  3. Jooj, izvali poslednji par. Ciganski derbi. Aj navijacu za Spaniju zbog onog tiketa... Ali sudar Cigana vec u 1/8 finala, to ce biti zajebano.

  4. E i da vas pitam nešto, ako ja o nekoj reprezentaciji pojma nemam to je Paragvaj, ja sam ih dugo mešala s Urugvajem? Mislite li da Japanci mogu dalje?

  5. Ја би реко да косооки иду даље.

  6. То ће бити крвав меч ал' ја навијам за Парагвајце због оне сисате...

  7. Мексико руши Аргентину...

  8. Е да, Мексиканци иду даље. Мора реванш за 2006.

  9. Ја се ломим за кога да навијам у том мечу. Да ли за Парагвај, због горе поменуте персоне, или за Јапанце, због тога што поштујем Јапанце као народ.

    Али искрено, мислим да иде Јапан даље (срамота ако је то исти онај тим који је од "нас" изгубио 0-1).

    Ја сам у албуму већ уписао Шпанију у финалу.

  10. E sad kad se grupno takmičenje završilo, da vas pitam,
    najveće iznenađenje?
    najveće obradovanje?
    najveće razočaranje? (bez Srbija je ispala)

    -naš odbranjen penal,
    -ziljavi Žabari idu kući s dna tabele \o/ \o/ \o/ uaaaa Žabari!!!
    -igra voljenih mi Engleza

  11. Е да, и ја мислим да кудрави гаучоси иду кући, мислим да ће и Бразилци кући.

  12. E sad kad se grupno takmičenje završilo, da vas pitam,
    najveće iznenađenje?

    Победа над Немцима и Словенци.

    najveće obradovanje?

    Француска, Италија.

    najveće razočaranje?

    Што су Енглези прошли и Аргентинци.

  13. Ma Paragvaj dobija, nema tu šta. Bar se nadam.

    Najveće iznenađenje: To što je Italija ispala
    Najveće obradovanje: Pobeda nad Nemcima i pogledaj iznad.
    Najveće razočaranje: Nedoslednost u kriterijumu suđenja prilikom diskutabilnih situacija.

  14. Највеће изненађење Словачка. И даље мислим да играју очајан фудбал и да им се посрећило то да су добили веома лаку групу. Прво узели бод против рагбиста, а изгубили од просечног Парагваја у мечу у којем нису имали ни једну једину шансу. Исто и против вероватно најгоре репретентације Италије у последњих 30 година.

    Највеће обрадовање САД. Мислим да они могу много да помогну светском фудбалу, само је потребно да се напале, а начин на који су прошли ће много да им значи да популаризују спорт тамо. Пре свега финансиски, наравно...

    Највеће разочарање Обала Слоноваче. Мислим, добијају јебено тешку групу два пута за редом. Очекивао сам да прођу поред оних љигаваца цигана Португалаца што су одиграли две нуле, а дали комунистима 7 комада.

  15. http://www.youtube.com/watch?v=NOSVVrj0WZo&feature=PlayList&p=474118D36A35BD2E&playnext_from=PL&index=2

    Ja jedva čekam Španiju - Portugal da vidimo gomilu ovakvih prenemaganja :D
    Mada mislim da ni Brazil - Čile neće da zaostaje :)

  16. Људи, Кака је добио црвени против Обале, јел игра он против Чилеа или не? Мислим, ваљда је само један меч суспензије, а на фифином сајту прише да не игра против Чилеа.

  17. Ако је директан црвени, ја мислим да не игра против Чилеа.

  18. Волео бих да Ганци избаце Амере, али не могу да верујем да тим који је два гола дао из пенала, може да дође до четвртфинала, пих...

  19. Ova Gana kao da je bila italijanska kolonija, jebeš mi sve.

    Prvo prođu grupu funjarski ni krivi ni dužni, onda u osmini finala daju gol na početku i čekaju kraj, i to sve dva puta. I eto njih među 8 najboljih timova na svetu. Naopako.
    Mislim, svaka njima čast i Rajevcu na uspehu i sve to, ali jebiga više. Stvarno se nadam da će ih Urugvaj urnisati.

  20. Уругвај ће их уништити!

    Гана је смешан тим, слабији за класу и од наших и од кенгура, а опет прошли су групу, а да и сами не знају како. Онда данас, дају гол у петом и бране се до продужетака. Ово је одвратан фудбал који они играју и подсећа ме на онај што је Шестко форсирао као селектор. Кења их, много их кења. Кад видим докле су они дошли, још ми је више криво што смо испали.

    Еј, шта смо ми пропустили... Овакав жреб, једно у хиљаду година.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.