СП у фудбалу - Јужна Африка 2010

  1. Dvajt
    pre 4 minuta

    Da da, najlakše je golmana okriviti za sve. :)

    Па не кажем ја за ову утакмицу, него уопште. Нису никад имали неког доброг голмана, и то их је увек коштало проласка даље. Симан, Робинсон, Грин, Џејмс, то су све голмани боли глава. :)

  2. Робинсона не стављај у тај кош.

  3. Мислим да се он добро сећа Хрвата. :)

    http://www.youtube.com/watch?v=GtF9tl5SLdA

  4. Ма ја сам убеђен да ће Чиле да избаци Бразил и да ће Шпанија да освоји првенство. Швабе могу да догурају далеко, али мислим да није реално да они освоје, а ако освоје, још једна утеха за нас. :)

    Боље смо прошли од Француза и Талијана, и победили смо светског шампиона! :)

  5. Pa ne kažem ni ja da su oni neki vrhunski golmani kao Kasiljas ili Čeh, ali daleko od toga da su samo oni odgovorni za svaki neuspeh Engleza još od šesetšeste.

  6. Тачно је да они нису класа, али моје је мишљење да док не нађу неког мало бољег голмана, они неће добро проћи на такмичењима. Мада опет, ту су и њихови медији, који врше огроман притисак на њих.

  7. Надам се да вечерас бар јебена Аргентина испада. И ове усране Швабе, оног Милера кења у три лепе... ал' добро ипак су нам то браћа... зиг хајл!

  8. Ih bre, church pube, pa nije smak sveta. 'oces jedan Aston Martin da se oraspolozis? :)

  9. Moooožeee :)
    Aston Martin Vantage
    V8 bele boje sa crvenim kožnim enterijerom :)

  10. Човече, шта све треба да се деси да ови павијани из фифе схвате да јебено МОРА да се уведе коришћење поновљеног снимка?

  11. Ovo više stvarno nije normalno.

  12. Jeste, i ja sam za da Lampard traži čelendž :D

  13. Па не, реално, фудбал је постао превише брза игра да би све на терену контролисала три кретена.

  14. Peki, kako mi to tvoje "jebeno" u svakoj recenici zvuci rogobatno, nisi svestan. Ako si mislio da ces da zvucis kul kao Toni Montana sa svojim "fucking", malo si se zajeb'o. :)

    Inace da, ovo stvarno vise nije normalno. Da je Roseti ponistio, bas bi ispao faca.

  15. Није смео да поништи на основу снимка.

    То јебено стоји ти где стоји да би појачало озбиљност ситуације. :) Иначе га користим веома дуго тако да није узречица настала скоро. :)

  16. Продаше им овај гол Мексиканци. Веровао сам у њих, овако има због своје и судијине глупости да иду кући.

  17. Znam da ne sme na osnovu snimka. Doduse, ne znam zasto ne sme, nece taj snimak da pokaze nesto sto nije bilo.

    Pa jebiga, ovako nesto se ocekivalo posle prvog gola. Meksikanci su jedino imali sanse ako izdrze prvo poluvreme, pa da se ovi unervoze ili tako nesto. Sad cemo videti sta ce biti. Gaucosima je izgleda malo 2:0. :)

  18. Сваког Светског Првенства освоји онај којег најмање готивим. Дакле, ове године је то свакако Аргентина. Пу.

  19. Ovo može biti zanimljiva utakmica samo ako ga Meksikanci uture do kraja prvog. A iskreno se nadam da neće, pošto mi je Romero na fantaziju. :)

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.