СП у фудбалу - Јужна Африка 2010

  1. Bravo, Ganezi! Srce moje je uz vas!

  2. Аууууууууууууууу каква грешка судије....

  3. Kako smo jaki, sve ti jebem. Miler jebe mamu. Švajnštajga mi je brat od ujne, msm, tol'ko ga gotivim. :)

  4. church pub, juče
    Ja sam igrala 200 da (prvenstvo) uzimaju Englezi :D :D :D
    sprdnja :)

    Ok, drugari, zezajte me još malo pa da završimo s tim. :D

    Znači, kuku!
    Aj sudija, al ovaj golman, pa ja mu ne bih dala ni za Macclesfield Town F.C. iz druge engleske lige da brani, bar dok se ne ohladi ovo...
    I sad treba da se saberem za koga mi je ostalo da navijam
    -ispala mi matična reprezentacija
    -ispali su mi Englezi, koje volim više nego 'leba da jedem
    -ostala mi je backup reprezentacija Holanđani lutalice, oni me još nisu izdali... :)

    Ako mi lutalice puknu ja stvarno ne znam koga da bodrim :)

  5. Реално речено, без обзира на грешку судије, Швабе су за три кошља боља екипа. Убили би их, како год да окренеш.

    Ја навијам за њих, ако ништа друго, хвалићемо се после да смо једини победили светске прваке. :)

  6. Каква грешка судије који је највероватније сам одлучио ток утакмице. Први гол Немаца је био очигледан офсајд, а Лампардов гол што није признао, немам речи. Али опет мислим да Немци неће успети да се изборе са Аргентинцима у четвртфиналу.

  7. Jebem ti lebac, najbolja utakmica do sad, ubedljivo.

    Onde sudija zajeba, 'bem ga corava. Mada, i da su izjednacili, opet bi im Nemci turili 2-3 u drugom poluvrmenu.

    @church pub

    Holandija najverovatnije ide na Brazil. :))

    Doduse, nije ni Brazil toliko jak. Nemacka-Argentina i Brazil-Holandija ce biti odlicne utakmice. Druga dva para ce biti bezveze.

  8. @Črč pab

    Maklsfild ima mnogo popare da pojede do druge lige. :)

    Kako su ih utovarili Nemci,jako sam zadovoljan.

    Za tu grešku sudije,nisam video prvo poluvreme ali jebiga,tako su osvojili prvo i poslednje njihovo svecko,tako da ono.

  9. Gvozdenovicu, a u kojoj su ako nisu u League Two tj Npower League 2?

    edit: p.s. Mislim kad kažem druga na ime, a ne na redni broj lige kao da mislim na Npower Championship.

  10. Ma Nemci su im objasnili kako se igra fudbal. Jeste sudija grešio, ali ono je bilo klasično rasturanje, tako da im ne bi mnogo ni značio onaj gol. Mada u svakom slučaju onoj trojci treba zabraniti prilaz fudbalskom stadionu, bar na neko vreme.

    I dalje mislim da Španci ove godine zaslužuju da osvoje, a ako ne oni, Nemci sigurno.

  11. @Črč pab

    Vidi se potencijal u tebi ali i neiskustvo,o mlada. :))

    League 2 je četvrta liga.

    Premijer liga.
    Čempionšip (druga liga)
    League 1 ( treća liga)
    League 2 ( četvrta liga)
    Conference (peta liga)

    A kol'ko sam pratio i iz League 2 su ispali ove godine.

  12. Objasnila sam ti u editu :)
    Mislila sam na League 2 :) ne znam da su ispali i iz nje :)
    Ali u svakom slučaju ja bih golmana tamo poslala :D

  13. Па Енглези никад нису имали доброг голмана и док се не појави неки добар голман, они неће освојити СП или ЕП.

  14. Trebalo je da Ferguson ove godine zamoli Van Der Sara kad već ne brani za Holanđane lutalice da uzme državljanstvo na godinu dana :P :P

  15. Da da, najlakše je golmana okriviti za sve. :)

  16. Аууууууууууууууу каква грешка судије....

    Ако сам ја добро информисан, то је исти онај судија који је судио Аустралија - Србија.
    Мора човек до офтамолога, нема више начина да се извлачи!!!

    И слажем се да ће Уругвај да врши блудне радње над Ганом, плакаће црнци.

  17. Da, to je taj sudija
    što reče Dvajt

    Mada u svakom slučaju onoj trojci treba zabraniti prilaz fudbalskom stadionu, bar na neko vreme.

  18. Често се дешавало да ми добијемо екипу која је касније стигла до завршнице такмичења. Након ове победе, уверен сам да ће да тријумфују на СП-у. Играју врло квалитетан, течан, нападачки фудбал и реално не видим ко би могао да их заустави на том путу. Бразилци нису она репка од раније, а Аргентинци на челу са неозбиљним Ел Пибеом немају шансе, сви остали су за класу или две нижи. Једино би Фурија могла да им помрси рачуне.

    Колика је квота сада отприлике да Швабе освајају?

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.