СП у фудбалу - Јужна Африка 2010

  1. Много једе говна овај Лев...

  2. Argentina ce da objasni ovo, sa ovim mozgovima na celu. Najsmesnije mi je kad daju gol pa se Maradona i ona dva njegova kompanjerosa uhvate pa igraju a ne zna se ko ima pokvareniju facu, izgledaju kao teski krimosi. I imaju Palemra na klupi, covek je genijalan. Tipujem da ce finale da bude Argentina - Brazil.

  3. Много рано га примише Низоземци.
    А волео бих да исапдне Бразил, ја ћу да умрем од муке ако они или Аргентинци освоје.

  4. Ja navijam za Argentinu, a Brazil ne podnosim organski. Ali, Brazilci imaju dobro ukomponovanu, i sto je najvaznije takmicarsku ekipu tako da prolaze do finala opusteno.

  5. Ja imam neki osećaj da večeras Gana prolazi. Mislim da će sudije da im gledaju kroz prste što da vrate Lariondi (koji je Urugvajac), što da naprave Ganu prvom afričkom državom u polufinalu nekog SP.

    Možda grešim, al ajde...

  6. Vlajko, ja se nadam da gresis iako i sam mislim isto. :)

    Onakva Gana da udje u polufinale bi bilo stvarno sramota za fudbal. Nesto kao Koreja '02. Mada su oni tad nesto i znali.

    Sigurno ce ih sudije pogurati, samo je pitanje koliko. Navijam za Forlana cara. :)

  7. Ћути Влајко далеко било! :)
    4 Уругвајца имам на фантазију, а ако изгубе најебо сам га. Мада, ја мислим да они неће проћи. Немају они игру за полуфинале СП, а такође и Уругвај је много боља репрезентација од њих.

  8. Vlajko, ja se nadam da gresis iako i sam mislim isto. :)

    ma meni svejedno, ajd da sam ostavio pare na to pa da se i nerviram, ovako samo rekoh da konstatujem nešto što mi pade na pamet.

    Uostalom, kad bolje razmislim, više bi voleo da Gana prođe, moram za nekog da navijam da bi mi bilo zanimiljivo, a to što imam čak tri Urugvajca na Mc Donalds fantaziju me zabole :)

  9. Ја верујем да ће Уругвај проћи, мислим да су боља екипа. Видећемо.
    Бразил ће да одради рутински друго полувреме, предвиђам.

  10. Ћути Влајко далеко било! :)

    Čeke jel ti beše mopj duelista sad u četvrtfinalu? Ako je tako, onda ipak navijam za Ganu! :)

  11. Ако прође Уругвај, биће ми драго због Суареза и Форлана, а у супротном због Милована. Тако да ми је свеједно. :)

  12. Čeke jel ti beše mopj duelista sad u četvrtfinalu? Ako je tako, onda ipak navijam za Ganu! :)

    Мада искрено, волео бих и ја да победи Гана. Увек некако волим када победи слабији. Ипак, ја мислим да ће Уругвај да их добије.

  13. Ovome se nisam nadao, ali ne kazem da se zalim.

  14. Није чудо што је овај Мело прошле године добио награду "Златна канта" у Италији за најгорег играча серије А.

  15. E hvala kurcu nego da nakanta i ove Brazilce. Svaka 3 dana objavljuju neke prognoze, kao oni glavni favoriti za osvajanje. Nikad prosecniji tim nisu imali, a oni favoriti. Ma jes'.

  16. Ma ovi Brazilci su najobičnije budale, sve im nešto fali, samo se raspravljaju, psuju i dobijaju crvene kartone za džabe, i to ne samo sad nego i tokom celog prvenstva. Plus što su dali dva idiotska gola Obali Slonovače i što ih je Severna Koreja uprkos porazu uštopovala.

    Samo mi krivo što sam rizikovao na njih u oba fantazija... :)

  17. Штета, и једна и друга репрезентација су сјајне.

  18. Disciplina, bre!! A ne ko ovi bogomoljnici, kad gube, ne znaju gde teraju.

  19. Disciplina, bre!! A ne ko ovi bogomoljnici, kad gube, ne znaju gde teraju.

    Ovo je neverovatno tačno.

    a onaj Strajnić, nije bilo ofsajda u osmom minutu, pa nije bilo ofsajda. Bilo je, čoveče...

  20. Brazilci se nisu videli u drugom poluvremenu. Bolji ide dalje.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.