СП у фудбалу - Јужна Африка 2010

  1. Овај судија је дебил. Скоро к'о наш коментатор. Бразилци изгубљени цело полувреме, Холанђани смешни. Мислим, ако они освоје онда не знам. Не контам шта је то добро код њих. Робен пизда, гори од жабара. Остаје ми да навијам за јебени Уругвај и Швабе, ето, дошло је дотле да морам да навијам за фашисте... али јбг боље и они него Аргентина, са ментолом на клупи и овим пичићима у тиму. Јбт, је л' игра данас неко фудбал, а да се не изгуби 30 минута у ваљању? И пун ми курац и Бразилаца, прошли меч сам попиздео кад је Маикон пролетео кроз ваздух и приговара да је фаул... свима њима одма' црвене. Шпанце исто сви форсирају, на врх су ми курца.

  2. Šta god da bude, ekipa sa one strane kostura osvaja. Španci, Argentina ili Švabe. Neće Holanđani, pa i da su 5 puta dobili Brazil. Uglavnom, čudna utakmica bila.

  3. Ej slušam komentatora gledam i ovde vaše komentare,kakva bre jebena Holandija???
    Ne volim ni Brazil ali bolji ide dalje ??

    Holandjani su jedna potpuno prosečna reprezentacija,koju su sreća,Melo i sudija odveli u polufinale gde se nadam da će im pobednik Urugvaj-Gana skakati po glavi.

    Sudija potpuno ali potpuno izgubljen.Pustio je Holandjane da kasape Brazilce.Pustio je Brazilce da mu jebu majku posle svake iole sumnjive odluke.Tekma iscepkana,gruba,ciganska sa jedno 7 žutih i dva crvena koja su se mogla dati još,pogotovu Holandjanima i nedosudjenim penalom za Brazil.

    A ono kad ne svira ofsajd Brazilu pa im svira nepostojeći ofsajd pas kasnije. Jebote,pišanje.

    Gledam te retardirane Japance kako sude ( i sve ostale sudije),buljašku igru i golove,slušam vuvuzele,gledam oranicu na kojoj se igra i mislim se.
    Fifa jebem vas u usta da vas jebem.

    A šlagvort je Pedja Strajnić.

  4. A šta su Brazilci uradili u drugom poluvremenu? Holandjani su do ovde stigli zato što su igrali protiv Kameruna, Danske, Japane i Slovačke, ali opet se ne bih složio da su prosečna ekipa.

  5. Ма Гана осваја СП, 100%! :)

  6. Ma Gvozdene, meni se ni Brazilci ni Holanđani ne sviđaju, moj favorit je Gana.

  7. Gvozdenovicu, stvore jedan netolerantni. Poplarizacija fudbala je u pitanju, bre. Ko jebe kvalitet utakmica, terena, sudjenja.

    Cekam da kandidaturu za organizovanje podnese i Somalija. Ne sumnjam da ce Josip Broz Blater i tu ideju oceniti kao genijalnu.

  8. Brazilci nisu ništa uradili u drugom poluvremenu i dobrim delom jer su pri svakom kontaktu sa loptom bili krvnički raspaljeni po nogama.
    Svejedno,ne tvrdim ja da su oni odigrali nešto vau danas. :)

    Holandija je malo jača od nas.
    Ni oni nisu ništa uradili u drugom ali je Melo uradio dosta.

    Al' jebiga i takve stvari se dogadjaju.
    Samo se nadam da će ih usrati ko god.

  9. Gana nije zaslužila ni treće mesto u grupi, a kamoli polufinale.

    edit: Ukoliko bude iole pošteno suđenje(hahaha), iskasapiće ih Urugvaj.

  10. Срећа, срећа, радост,
    срећа, срећа, радост,
    СРЕЋА УЖИВАНЦИЈА!!!

    Уфффф...још само Гаучоси да испадну, и машала...

  11. Ma za Ganu iz inata, zabole me za fudbal i lepotu fudbala. :)

  12. Po svoj prilici Holandjani u finalu. A ne verujem da iko u Srbiji njih voli.

  13. E to je onda drugi padež. :)

  14. Осваја Шпанија.

  15. Ако финале буде Холандија-Аргнетина/Шпанија нећу га ни гледати. Серем се ја на њихов фудбал. Посебно на шпански.

  16. Ja ih volim.

    church pub
    I sad treba da se saberem za koga mi je ostalo da navijam
    -ispala mi matična reprezentacija
    -ispali su mi Englezi, koje volim više nego 'leba da jedem
    -ostala mi je backup reprezentacija Holanđani lutalice, oni me još nisu izdali... :)

  17. Ово првенство је тотални промашај. Ево по чему ћу ја да памтим ово говно од шампионата света.

    1.Јебене судије које су кројиле, како парове осмине, тако и парове четвртине финала. Одвели су Гану даље, чисто да не буде да се игра у Африци, а да црнчуге немају један тим у, бар полуфиналу. Одвели су Немце даље, одвели су Аргентину даље.
    2.Јебене вувузеле, набијем их им у дупе. Уместо да слушамо навијање, слушали смо како дувају она пластична говна.
    3.Коментатори који нису ни за курац. Онај Стојановић ретардирани је Енглеска-Немачка преносио као да играју Синђелић-Палилулац пријатељску. Нико сем оног једног лика, коме не знам име, НЕ ЗНА да преноси фудбал.

    Могу они да причају шта 'оће, али ово је најгоре СП које је до сада одиграно. Мислим да је чак и оно 1930. организовано боље.

    И сад ће још кретенчине из фифе да организују сав овај циркус у јебеном Бразилу, у запиздини у којој ће навијаче да имају само јужноамеричке репрезентације. Ако до тад не уведу челенџ, уништиће фудбал.

  18. Још они усрани дресови... наранџансто... у курац.

  19. Онај Стојановић ретардирани је Енглеска-Немачка преносио као да играју Синђелић-Палилулац пријатељску.

    Svaka ti je k'o Njegoševa

  20. Jebote kako više možete da kritikujete Stojanovića koji je 5698 puta bolji komentator od onog degenerika Mijaljevića. Taj čovek je bukvalno uništio svaku utakmicu koju je prenosio. I niko reč da kaže. Sva sreća pa ga više nema u drugom krugu. Izgleda da je dokurčio i Tijaniću.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.