СП у фудбалу - Јужна Африка 2010

  1. Da, ali da Suarez nije igrao rukom, Gana bi sad slavila. On je trebao da bude gol, ali opet...

  2. lol kakva zavist :D

  3. Овај други пенал је пример како се шутира пенал.

  4. neće valjda ovi južnoamerički cigani da dobiju našeg selektora! ajmo ganci!

    edit: jesu naši, ali su crni :( koje ugroženo šutiranje penala haha

  5. Ко пеналом побеђује, од пенала страда.

  6. Суарез од трагичара постао јунак Уругваја. :)
    Али зато ме олешио на фантазију.

  7. Meni je malo njih žao, a vi kako hoćete...

  8. Асамао Гијан - ученик Пеђе Мијатовића. :)

  9. Ма дајте молим вас. Гана је највећа намештаљка овог првенства. Они су оно што је Ј. Кореја била 2002.

  10. Kolko mi žao Gane, uf...

  11. I što je najgore, sad će oni da kenjaju kako nisu imali sreće...

  12. Ali onaj Abreu, koja je to smehoteka, i čovek udri nalpe u stilu onog Portugalca...

  13. Ма дајте молим вас. Гана је највећа намештаљка овог првенства. Они су оно што је Ј. Кореја била 2002.

    Не бих се сложио. Од 70. минута разбили су Уругвај, ови су имали заиста много среће! Жао ми их је, искрено сам навијао за њих. Као и за Кариоке, али је Холандија била боља, попуцали им насипи да Бог да...

  14. Ljudi samo vi mislite da je Gana nezasluženo prošla, ljudi igraju civilizovanije i disciplinovanije od nas i Brazilaca...

  15. Мени Суарез капитен на фантазју, јебем га у главу... онај дечко што је промашио пенал може да жали јер нешто овако Гана више никад неће поновити. Ал' како је шутн'о први пенал у серији, неодбрањиво. И онај лик на крају, што је подб'о у стилу Пиксија, само што је дао гол... у таквом тренутку, јбт. Краљевски. Опет, жао ми Ганција кад их видим онако сјебане каки цмиздре ал' ко их јебе кад не знају да навијају ко људи. Одо да се напијем у славу Уругваја...

  16. И Рајевац да нам дође, играли би најгори фудбал у Европи... па ви причајте нешто против Антића. Није ни Рајевац лош, још је далеко догурао али тако је и Дујке па је пропао касније.

  17. Ma Antić brate, uopšte nije kriv, nego imamo kaubojske igrače...

  18. Да ли се то само мени учинило или је госн Аца Стојановић данас назвао припаднике репрезентације Уругваја "Урсима"? Осим ако то није неки посебан назив за ту репрезентацију.

  19. Nazvao ih je Urusima :) Mislim, tu nije pogrešio, tako su ih i pre njega zvali...

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.