СП у фудбалу - Јужна Африка 2010

  1. Koje sranje što ove dve utakmice nisu bile u obrnutim terminima.

  2. Да ли је могуће да и овом тренутку кад овај несрећник лежи полу-свестан, и даље дувају ове јебене трубе!

  3. Који смор јебени од утакмице...

  4. Bepnuti nije definisano :)
    A prilično je simpatičan sleng, čisto da ti sugerišem :D

  5. Ma, jok, mrzi me. Definiši ti ako hoćeš.

  6. Које говно. Отишао да се искењам, нисам ни видео гол.

  7. Јбт, није пало из 1 у 2 цело СП и сад ће у чф. да падну 2... намештаљка, бре.

  8. Ја сам лепо реко да је намештаљкада Гана направи неки резултат, као Ј. Кореја 2002...

  9. Браво Дијего, легендо!

  10. Јебена лопта усрана...

  11. Е чисто да кажем да сам играо том лоптом пре пар дана, лопта је стварно голо говно.

  12. Uf, sto bih voleo da ispadne Gana. Narocito zbog onog lika koji je pre prvenstva(Pejntsil valjda, nisam siguran) izjavio da ce stici do polufinala.

    Ako ni zbog ceg drugog, zasluzili su davno da ispadnu samo zbog utakmice sa Australijom. Kakva camugarska igra, stasno.

  13. Тулуму, ова последња реченица ти је живи доказ да размислиш о чћшђж. :)

    Страсно (од страст) или страшно(од страх)? :)

  14. Eee, jebem te Srbijo, od kakvih smo mi izgubili i protiv kakvih bismo igrali...

  15. Е ако је, па не може све преко пенала...!

  16. E tako mi je drago!!!
    Znaci da je sad dao iz penala u poslednjem minutu, popizdela bih.
    I grupno su prosli sa dva penala. Znaci...

  17. Ајмо Уругвајци!

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.