СП у фудбалу - Јужна Африка 2010

  1. Немамо лоше ни играче... јесте да могу ту да се промене неке ствари али највећи проблем јесте ФСС и мајмуни који су на врху. Јебена црногорска мафија, да видим где ће да груну ове паре што смо добили на СП... што неко од медија то не испрати? Шта те лопине имају иза себе? Хапсе легенду какав је Џаја као највећег кримоса у земљи. 'Ало бре, је л' знају они ко је Драган Џајић? Да занемарим све што је урадио као играч, кога још хапсе пред КАМЕРАМА? Је л' нешто доказано против њега? Човек је само оптужен и они га тако хапсе. Па чисто сумњам да би он бежао од пандура да то мора да се снима и пусти на свим телевизијама... све је то изрежирано и намештено да се скрене пажња и уклоне неки људи док се ови смрадови богате. Серем им се свима у уста... до једног. И ово уништавање Звезде... ништа ту није случајно. Нисам неки теоретичар завера већ сам реалан и видићете за пар година... све ће то испливати на површину.

  2. Знам да нема везе са темом али док је јебени говнар као Толе Караџић председник Савеза не пише нам се добро. И онај Терзић што је био... све су то говна.

  3. A je l' znas ti ko je Pol Gaskojn? E pa uhapsili ga pre jednom. :) Tacnije, ne samo jednom. Kakva je to drzava ta Engleska da hapse legendu? Gordone Braune, el me cujes?

  4. Pol Gaskojn ide po kafanama i moli ljude da mu plate da pije.

  5. Vidiš ti to, a Batistuta šalje sve pare kevi :D

    El tako B.? :)

  6. Samhaine, sa tobom se o svemu slažem, u pravu si...ali ja moram ovde u duhu teme da konačno posle nekog vremena konačno ocenim naše igrače, kao mali odgovor tvojoj prvoj rečenici i kao odgovor Gvozdenu što reko da je Holandija malo ili nimalo bolja od nas...

    Ovako...(ocene od 1 do 5) jer retko ko od njih je bio na faksu...

    Stojković - mršava dvojka, mada da igra redovnije bio bio i trojka neka.
    Rukavina - 1 i po, stvarno se ne sećam da je posle one utakmice mladih sa Švedskom ovaj lik nešto napravio.
    Kolarov - 3, samo zbog šuta i zalaganja, al mnogo pada po terenu.
    Kačar - 3, devojka za sve, majstor ničega...
    Vidić - 4,5
    Ivanović - 4,5
    Tošić - 3
    Lazović - 1 govno Kežmansko najobičnije
    Pantelić - 1,5
    Stanković - 3 inače da je nekad pokazao nešto u reprezentaciji i veću ocenu bi dobio
    Milijaš - 2, samo zbog šuta
    Isailović - /
    Luković - 4 s obzirom kolko ga šetaju po pozicijama
    Jovanović - Drzak, 4
    Žigić - 3 zbog visine, trčanja, što uvek odvlači igrača i zbog gola protiv Rome, i gola pored Taribo Westa.
    Obradović - 1,5 svi grobari su mi mnogo sumnjivi
    Krasić - 4, mada je izvikan
    Ninković - 3,5
    Petrović - 1, Drvo!
    Subotić - pa oko 3,5 ili oko 4, kiksara, al mlad je taj stićiće do 5
    Mrđa - 2,5 ostareo je ko talenat
    Kuzmanović - 3,5 dobar je on, samo je glup ko točak
    Đuričić - /

    Dodao bi tu još neku dvojicu, trojicu koji su svi oko 2, 3 maksimalno...
    Prosek: Malo ispod trojke...Holanđani su sto posto nekih 3.5...ali gledajući ovu prosek ocenu, pa tu smo negde među prvih 40 na svetu.

  7. Ал' си нашао да поредиш, тај лик се није трезнио цео живот али нема везе. Ако је Џајић оптужен и ако је крив нек' га осуде, него што су га хапсили пред камерама и то вртели данима на ТВ-у? То није изрежирано? Кога они ложе...

  8. @vlajkoseljak

    Ma brate ja sam bio besan što sam pao pare kojima sam trebao da platim knjigu za ispit kad sam rekao da je Holandija malo bolja od nas. :)

  9. što sam pao pare kojima sam trebao da platim knjigu za ispit

    На шта се данас троше паре од кладионице...

  10. Gvozdenovic
    pre 2 minuta

    @vlajkoseljak

    Влајко, врати стари ник! Како год да окренеш, увек ћеш бити влајкосељак! :)

  11. Ma brate ja sam bio besan što sam pao pare kojima sam trebao da platim knjigu za ispit kad sam rekao da je Holandija malo bolja od nas. :)

    dobro je, ako je zbog toga oprašta ti se, svakom studentu se oprašta kad su u pitanju skupe knjige :)

    увек ћеш бити влајкосељак! :)

    Znam, (ma zovite me kako oćete)...al neću ga vraćam, čim opet uplatim ktitora menjam u nešto treće...

  12. Ма јебеш надимак, не мењај аватар. :)

  13. не мењај аватар. :)

    čim ispadne Klose sisa, menjam to sam obećao...jbg :)

  14. Богу хвала да у полуфинале није ушла екипа која је у групама дала два гола из пенала, да се још и то десило, докусурило би ово првенство. Лоша лопта, лоше судије, вувузеле и још да су они прошли.

  15. Удрите их Швабе...

  16. Прегазише их Немци као плитак поток.

  17. То бре, напокон нешто добро на СП! Зиг хајл! ;Д

  18. U jebem ti 'lebac. Kloze je stvarno faca nad facama. :)

  19. Nista od Vlatkove promene avatara.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.