СП у фудбалу - Јужна Африка 2010

  1. Ложачка. До јаја! :)

  2. СП осваја Француска. Не волим их ал' кад год се игра неко велико такмичење ја грунем кеша на њих. Сећам се како су ме одрадили за добре паре на прошлом, јер сам играо пре почетка да ће да освоје на крају... која је то била испала у финалу. А већ сам бројао кеш...

  3. Peki, meni reklama i ovako i onako...samo sam srećan što se čuje Vostani Serbije, to je mnogo bolja himna od ove plačipičkaste gde se žalimo Bogu i tražimo mu pravdu :)

  4. Meridijan daje do jaja specijal za svetsko, sa istorijatima i predstavljanjem svih timova. Imaju i kvote za sve mečeve prve faze, mada će se to menjati u toku prvenstva. Ja danas uzeo, pa reko da vas obavestim ako neko ne zna. :)

  5. Двајт, 'фала на инормацији, свратићу ових дана до њих да одриграм нешто лудачки као Обеликс. Он одиграо да дрогба даје гол маказицама, квота 20. :)

  6. Drogba će da da gol makazicama ali na pesu!
    Ne znam samo kako sad stoji obeliksova opklada dal mu se računa kvota 1.

    http://www.b92.net/sport/sp2010/vesti.php?yyyy=2010&mm=06&dd=04&nav_id=436443&fs=1

  7. Вратиће му кинту, нису ваљда тол'ки дебили...

  8. Auu to se zove maler. Sad kad se svi ukenjaju na ovim zadnjim prijateljskim utakmicama ima da bude teža mrtvaja.

  9. Какав данак (не)искуству! :)

  10. Argentina ce silovati sve redom.Francuzi ima da se ukenjaju ko poslednja govna (mamu im jebem smotanu) ,Italijani stizu do finala ali u njihovom stilu,sve slabo,jedva,nikako ,obicno sa 1:0 i u finalu gube.
    Nasi orlovi nece proci ni grupu.

  11. Najbolje finale bi bilo Spanija - Brazil. I jedni i drugi su u vrhunskoj formi i mozda nikad nisu imali bolje repke (osim Brazila 1970.). I da Spanija dobije. :)

    A nasi imaju kvalitet za cetvrtfinale, nadajmo se da ce i dogurati dotle. Za korak dalje ipak treba mnogo srece.

  12. Ja bas mislim da Brazil ima slabu ekipu ovog prvenstva.Mnogo su jace timove imali 2002 i 2006.Nece imati oni nekog uspeha,a pod uspehom mislim osvajanje svetskog kupa.

  13. ako mene neko pita, navijam za Špance da osvoje :)

  14. Ским смо ми у групи :)

  15. Ako mene pitate, imamo kvalitet za cetvrtfinale pod uslovom da se Slovenci ili Ameri proseru i osvoje prvo mesto u grupi. Mada je preduslov da i mi prodjemo grupu. To je vec visa matematika. :)

  16. Једина ствар која у мени оставља зрнце оптимизма је то што имамо селектора који није хтео то да буде за време којекаквих терзића и штатијазнамкаквихкураца. Успех је што смо се пласирали, све остало биће добро.

  17. http://www.youtube.com/watch?v=idLG6jh23yE&feature=related
    sta kazete na ovaj klip? Realno ne znam sta ce ovde kanavaro i ronaldinjo, ali roonijev deo je dobar.

  18. Што умеју да направе рекламу... Рунијев део је убедљиво најбољи, а није ни лоше ово са Канаваром.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.