СП у фудбалу - Јужна Африка 2010

  1. Након 4 године и финала у којем је Италија победила, дошао је поново и тај дан. Дан који су сви љубитељи фудбала нестрпљиво чекали, дан за који смо скупљали паре, правили распореде, куповали нове телевизоре. Дан када ће почети највеће такмичење у фудбалу, дан када нема ратова, борби и непријатељства, осим оних спортских. Дан када ће 32 екипе почети свој поход ка трону и одиграти 64 утакмице. Дан када ће сви љубитељи фудбала почети да уживају у свим спортским чаролијама и дан када ће играчи почети да дају невероватне и лепе голове. Дан када ће све почети и након месец дана више их неће бити 32, већ ће остати само један. Данас почиње СП у фудбалу!!!

    И након Француске, Јапана и Јужне Кореје, Немачке, данас ће и Јужна Африка постати домаћин СП. Дан који сам једва чекао након финала у Немачкој. И зато надајмо се да ћемо видети прелеп фудбал и желео бих да наша репрезентација догура што је могуће више. Зато уживајте у фудбалу, јер следеће првенство је тек за 4 године. :)

  2. Odlična najava!

    Inače ovo je prvo svetsko prvenstvo u fudbalu koje je Vukajlija dočekala.
    Mogo bi Kaizen da stavi u logo neki fusbal, ko gugl i jutjub npr :)

  3. Ако наши освоје СП, Каизен ставља слику Антића уместо Вукајлије. :)

  4. Ja sam uzeo Jovanovicev dres! 14! :p

    IDEMOOOOOOOOOOOOOOOO!!! Jos sat vremena...

  5. Ја здравље боже узимам наш ових дана. Узеђу онај бланко, 4500 је. :)

  6. Ја данас замало да попијем бан од директорке, јер ме је чула како сам опсово, када су ми рекли да мењам смену следеће недеље, па морам да идем поподне.

  7. Ја данас замало да попијем бан од директорке, јер ме је чула како сам опсово, када су ми рекли да мењам смену следеће недеље, па морам да идем поподне.

    Аууу, моје саучешће брате...бедак... :(((

  8. Ма није то тако страшно. У петак ни не долазим у школу, али остале дане треба да поправљам нешто. Међутим, ја сам направио дил са информатичарком да долазим у кабинет, да нам пушта преко нета уживо текме. Тако да, једно 4-5 утакмица нећу одгледати целе, али успећу наше да одгледам.

  9. Па наши играју против Немаца у петак, значи добар си! :)

  10. Aaaa, vec mi idu na kurac sa ovim trubama. To u vreme aparthejda nije moglo tako, znao se neki red. :))))

    Stojanovic je kralj, prevodi govor Josipa Broza Blatera:

    Blater:"It is time..."
    Stojanovic:"It is time... htetoh reci, vreme je..."

    :)))

  11. Голман Мексика има 171 цм :)

    Јебале их трубе, надам се да ће наши гастербајтери да их надгласају у недељу...

  12. Није Пинар него Пиенар, овај Стојановић је ретардиран.

  13. Eee da, to i ja primetih. Jeb'o ga pas. :)

  14. Много је глуп... :)

  15. Видим ја да ће моја дупла шанса на Африканце веома зајебано да дође, добар је овај Мексико...

  16. Nešto mi loš snimak bre. Daleko su kamere, loš kontrast. Probao sam i preko Totala i preko RTS 1 Digitalni, isti kurac.

  17. Курац на бициклу, ово није био офсајд!

  18. Е у курац са овим трубама, звуче ми као неки рој пчела. А ја сам за Мексико, јер ми је Вела у тиму. :)

  19. Dobro mi ide onih 0-2, to je bitno. :)

    U prvih 40 minuta sam mislio da Afrikanci treba da budu presrecni ako izvuku bod u svojoj grupi. Poslednjih 5 su igrali prilicno dobro. Izgleda da mogu, samo kad 'oce. :)

  20. Ја лепо играо 1Х, домаћин је то! :))

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.