СП у фудбалу - Јужна Африка 2010

  1. Hahah, ovo ce jebeno da dodje 0-2(ako dodje). Sad stativa, sad su nasli da se raspucaju, majke im ga.

  2. Прођосмо и ти и ја Тулуме. :)

  3. Odlična utakmica s obzirom da je otvaranje.
    Po meni potpuno zaslužen rezultat.
    A one trube me uopšte ne dotiču :)

    Aca Stojanović je idiot onaj najveći.

  4. Слабо... Ваљда ће бити бољи фудбал у другом.

  5. videli smo koliko je bio bolji... boze, koje su ( o Y o ) ovi francuzi...

  6. Јако досадна утакмица.

  7. Razocarali me ovi petlovi, ocekivao sam malo vise od njih. Jesu i Urugvajci dobri, al opet..

  8. Prva utakmica: Ništa posebno. Meksikanci bili za klasu bolji. Džabe Afrikancima onaj gol i stativa, kad više od pola meča nisu mogli da se sastave. Tako da vrli domaćini mogu biti srećni što nisu primili 4 komada, a mogli su.

    Druga: Dosadno, kao što reče Stiven. Jako neubedljivo sa obe strane, Francuzi nisu pokazali ništa posebno, ne bi me uopšte čudilo da ne prođu grupu.

    Mada za posebno ukenjavanje prvog dana su se potrudili domaći navijači sa svojim debilskim trubama i naravno Vlada Mijaljević zvani "Girkuf" (kako on to izgovori, ne može da se napiše. Ko je gledao shvatiće). "Taštin osmeh" Stojanović je za njega ipak klasa.

  9. Гјуркуф би било најприближније. :)

  10. Ови Корејци се не зајебавају.

  11. Što bi ciga grobar na b92.net rekao "Numeju Lejkersi". U ovom slučaju Grci. :)

  12. Prva utakmica je bila prilicno dobra. Udarali na sve strane.

    Borac-Javor mogu svake sezone i uzivo da gledam, tako da nije bilo potrebe da gledam Francuze. Picke jedne zaboizjedacke.

  13. Što bi ciga grobar na b92.net rekao "Numeju Lejkersi". U ovom slučaju Grci. :)

    http://www.b92.net/sport/komentari.php?nav_id=437994#k4078633

    Ахахха :))

  14. Jel ovaj enijema još brani u izraelu?

  15. Nekako se igra previše stegunt fudbal. Prvo kolko, pa svi očekuju da to bude odlučujuće. Očekujem bolji fudbal u drugom kolu.

  16. Мислим да ће Нигерија да добије Грке и Корејце.

  17. crnacki mentalitet, svi stali, ko babe se vuku po terenu zadnjih 10 minuta,pih.

  18. Nigerija... <3

    :p

    Bez zajebancije, navijao sam za njih. A sto ne volim onog Maradonu, jebem mu sve po spisku sudjeno i nesudjeno. Steta sto je Mesi Argentinac... :/

    A sutra...a sutra.... :D

  19. КОГА ЗАНИМА ДАНАС УЗ ПРЕСС ДОБИЈЕТЕ И ЦД СА 4 ЕПИЗОДЕ "ФУДБАЛ , НОГОМЕТ И ЈОШ ПОНЕШТО" ;)....

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.