Prijava

Gordan Pavliček, selo Karabutina kod Knića, visok oko 169cm, težak malo više:)

volim ljuto u pljedži

Zovem se Sulejman i po zanimanju sam muška sponzoruša. Dugo nisam bio siguran u svoj pol jer me je moja majka oblačila u žensku odeću do moje petnaeste godine. Većina ljudi su me tada poznavali kao onu nesrećnu, deformisanu devojčicu sa šestog sprata. Moj otac je verovao da bolujem od Daunovog sindroma jer sam pio vodu iz wc-šolje i u javnosti nosio kondome na glavi. Moj očuh je, naspram mog oca, bio vrlo nežan prema meni. Nekad bi ulazio noću u moju sobu i grlio me kad bi mi bilo hladno. Sećam se da je imao vrlo tople ruke i, začudo, vrlo dlakavu zadnjicu. Moja tetka mi je govorila da sam vrlo obdaren, mlad čovek. Iznajmljivala me je svojim prijateljicama od kada me je uhvatila kako masturbiram u ostavi na sliku Dejane Penezić. Posle sam upoznao svoju sadašnju ženu i znao sam da je moja žena ljubav moga života. Od prvog trena sam bio zaljubljen u njenu obrvu, tako gustu, crnu i spojenu. U srećnom smo braku premda je dvadeset pet godina starija od mene. Volimo sado-mazo (vezivanje i bičevanje naročito) i tražimo partnera koji bi se pridružio našim veselim, letnjim matinejima. Poželjno je da nije alergičan na lateks i motorno ulje. Za dodatne informacije koristite pvt.

Имам осећај као да си се ти већ представио овде...

Prezivam se Milošević, ime mi je previše retko, kad bih rekao, odma bi me prepoznali neki od moji drugova (ako imaju profil ovde)... rođen 10.4. 1996, živim na Bežanijskoj kosi, blizu ulice ''Milana Vujaklije'' (hahaha), za 2 dana krećem u prvi razred Desete beogradske gimnazije , išao u OŠ Milan Rakić na Bežaniji. Prosek u osmom bio 4.73, ukupno imao 88.5 bodova za upis. Visok 170cm, težak 59 kg.

odma bi me prepoznali

Mislim da,ako ih ima,već znaju ko si. :)

Aleksandar Milošević, pripadnik Omladinskih brigada Vukajlije i Manjače, jedem pljesku sa lukom, paprikom i urnebesom, živim u Zemunu. Pravno-birotehnička škola, a možda i Zemunska.

Zovem se Magarac, a prezivam Konjević. Patim od akutne nesanice, zato vršljam po forumima Vukaljije do 4 ujtru i jedem govna. Sutra ću kupiti tablete za spavanje. 'Vako se više ne može.

Зовем се Јована, имам скоро 20 година, бруцош сам на Правном Факултету у Београду, а иначе сам из Панчева. Довољно за почетак :)))

Prezivam se Milošević, ime mi je previše retko, kad bih rekao, odma bi me prepoznali neki od moji drugova (ako imaju profil ovde)... rođen 10.4. 1996, živim na Bežanijskoj kosi, blizu ulice ''Milana Vujaklije'' (hahaha), za 2 dana krećem u prvi razred Desete beogradske gimnazije , išao u OŠ Milan Rakić na Bežaniji. Prosek u osmom bio 4.73, ukupno imao 88.5 bodova za upis. Visok 170cm, težak 59 kg.

Decxko opise svoj izgled, napise u koju je skolu isao, koliko bodovao imao na prijemnom, ulicu u kojoj zivi, sta je upisao i nakon toga nece da kaze ime jer ce ga drugovi prepoznati? http://s3.amazonaws.com/kym-assets/photos/images/original/000/126/314/3cd8a33a.png?1306264975

Дејан Томашевић, бивши кошаркашки репрезентативац. Не могу да ставим своју слику на профил јер је забоден.

Dejane, što si tako kasno krenuo da treniraš basket decxko? :D

Prezivam se Milošević, ime mi je previše retko, kad bih rekao, odma bi me prepoznali neki od moji drugova (ako imaju profil ovde)... rođen 10.4. 1996, živim na Bežanijskoj kosi, blizu ulice ''Milana Vujaklije'' (hahaha), za 2 dana krećem u prvi razred Desete beogradske gimnazije , išao u OŠ Milan Rakić na Bežaniji. Prosek u osmom bio 4.73, ukupno imao 88.5 bodova za upis. Visok 170cm, težak 59 kg.

boli te kurac ne znaju ti broj cipela

Raško Dronjak, bavim se delenjem flajera i prepadam ljude

bavim se delenjem flajera i prepadam ljude

Јеботе, ја тебе знам онда!

Zovem se Dejan, volem sve što vole mladi i navijam za Zvezdu. I tako, u krug...

Dzimi tebe onda preko veze upisem da studiras kvantnu fiziku

Darko, '88, bavim se Football Managerom i pokusavanjem polaganja ovo jos malo ispita

zdravo Darko, ka ko su tvoji ?