Prijava

ma meni najjači transfer bio 2010, pobedili nemačku, vraćaju se u hotel, a neke crnčuge naučili da im pevaju ''Ne posustajte sve do pobede'' što je na njihovom akcentu zvučalo kao NEPOSUSATEEEEE.

Nisu mogli da ih nauče marš na drinu nego NEPOSUSAMEEE

Ali zato smo majstori za opravdanja, čuj poraz došao u pravom trenutku, pa hahaha kako poraz može da predskaže nešto dobro, da igraju kako treba ne bi izgubili od jebenog moroka

Ja sam vam neki dan rekao da trazite slobodnu igru u meridijanu da cemo imati 1 bod na svetskom. Sad posle ovog sranja je kvota verovatno pala ali cenim da je i dalje fina

Mamu vam po sred picke jebem. Gde god sta imali sve vam jebem. Zavrsio sam sa kladionicom ZA ZIVOTA

Argentina osvaja ovo inače

a jel će otvaramo posebnu temu za SP ili ovde kenjanje o svemu

Ionako ispadamo u grupi koj će nam kurac

Deku
Argentina osvaja ovo inače

NEMAČKA OSVAJA!

ајде Грегъри отварај тему, ти си магнет за публику

a u Rusiji ima da raspale: KAALAŠNJIKOOOV!!!

Moram da priznam da sam oduševljen situacijom 7 naših naspram dva njihova kada primamo gol sa peterca glavom. Mislim da to nema ni u kadetima afričkih plemena.
Još jedna pobeda je pozicija na kojoj je igrao Živkovič
Kao i činjenica da je Maksimović uopšte fudbaler.

Lepo upakovana istina

Ali ima i pozitivnih stvari: konacno samo jedan zadnji vezni, nema rukavine i baneta kapitena

Jos kostica da isutiraju nogom u predelu zadnjice i krstene stopere da upari pa mozda nesto i bude

A neki dan smo pricali i ja reko da treba ova formacija i samo matic defanzivu da igra i izvizdali me ovde ko mustafu na marakani

а шта се у ствари десило је да си ти напушавао кашофа и мене јер инсистирамо на стабилности у везном реду јер имамо искуства на менаџерима више него бомбаш теорија завјере али нп човек видиш како смо прошли

Ovo jedino moze da povadi SMS uz Matica na sredini jer je odbrana prava sasava druzina na celu sa kapitenom ljakseom i plus na golu ovaj indijanac

I dodje sinoc traka do Baneta opet xD

A tek izmena gde ulazi Milivojevic umesto Zivkovica tacno se vidi da selektor ne zna gde tera